Ecolab SFQS Analytics Platform illustration

Oprogramowanie kontrolujące bezpieczeństwo i jakość żywności

Od zmieniających się potrzeb w zakresie zgodności z przepisami po niedobory siły roboczej: Jeśli chcesz zoptymalizować swoją działalność, rozwiązania i narzędzia cyfrowe są koniecznością.
 
Potrzebny jest także doświadczony partner w zakresie bezpieczeństwa żywności — a takim jest Ecolab. 

Oprogramowanie dla bezpieczeństwa żywności

Zakłady produkujące żywność i napoje niezależnie od ich wielkości potrzebują rozwiązań cyfrowych, aby zachować zgodność z przepisami oraz móc monitorować środowisko produkcji. Zakłady te potrzebują partnera, który rozumie procesy produkcji żywności i napojów, a także technologię wykorzystywaną do odblokowania wartości danych. 
 
Dzięki naszemu 100-letniemu doświadczeniu, Ecolab jest partnerem, którego potrzebujesz, aby zapewnić prostotę i sukces Twojej cyfrowej transformacji. Nasze podejście opiera się na wsłuchiwaniu się w potrzeby klientów, ponieważ wiemy, że transformacja cyfrowa nie odbywa się poprzez zwykłe wdrożenie platformy oprogramowania.


Kompletny pakiet dla przemysłu spożywczego

Musisz wykorzystać wartość swoich danych, aby być kompetytywnym i zachować zgodność z przepisami. To nadal bardzo fizyczny biznes. Ludzie wykorzystują maszyny i składniki do tworzenia produktów. Nasza nowa platforma analityczna bez problemów pasuje do tego bardzo fizycznego środowiska – i jest otoczona ludźmi i produktami, które są potrzebne do osiągnięcia prawdziwego sukcesu.

Ecolab Logo
Workflow Icon

Platforma przepływu pracy i analiz

Cleaning Icon

Programy i sprzęt czyszczący

Chemistry Icon

Szeroka oferta środków chemicznych

Expert Icon

Eksperci ds. bezpieczeństwa i jakości żywności

Skontaktuj się z nami

Ecolab działa w tej branży od dziesięcioleci. Znamy tajniki produkcji żywności oraz napojów i jesteśmy gotowi do pomocy.

Kontakt z Ecolab w zakresie żywności i napojów

* oznacza pole wymagane

Zaznaczenie „Tak” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Ecolab wiadomości e-mail z ofertami promocyjnymi, aktualnościami i innymi informacjami. Jeśli chcą Państwo pozostać klientami, ale nie otrzymywać wiadomości marketingowych, wystarczy przesłać swoje informacje bez zaznaczania tego pola.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.