iStock-697292990_aerial_winding_forest_river_550x310.jpg

Zrównoważony rozwój

Zrównoważone praktyki okazują odpowiedzialność za środowisko oraz zaangażowanie firmy w wywieranie trwałego i pozytywnego wpływu na nasz świat. Nadanie priorytetu zrównoważonemu rozwojowi jest coraz ważniejszym wyróżnikiem dla klientów, a EcoSure jest Twoim partnerem w zapewnieniu, że zrównoważone praktyki marki są odpowiednio wdrażane we wszystkich lokalizacjach.

Program EcoSure ma na celu nie tylko poprawę realizacji standardów zrównoważonego rozwoju marki, ale także połączenie ich z większą strategią ochrony marki obejmującą obszary operacyjne o kluczowym znaczeniu dla działania.

EcoSure 2023 Brand Protection Photoshoot, dining area

Czym jest program EcoSure?

EcoSure współpracuje z globalnymi markami, aby stworzyć kompleksową strategię ochrony marki, która obejmuje najważniejsze cele biznesowe oraz obawy związane z Twoją działalnością. Oprócz skupienia się na zrównoważonym rozwoju, EcoSure pomaga markom w zakresie zdrowia publicznego, doświadczenia gości, kontroli jakości, bezpieczeństwa w miejscu pracy i nie tylko.

Nasz zespół opracowuje dopasowany program skupiający się na wszystkich kluczowych obszarach ochrony marki, które są ważne dla Twojej działalności. Ramy programu obejmują oceny w zakładzie, raportowanie oraz analizę wniosków, odpowiednie konsultacje i szkolenia oraz kompleksowe zarządzanie programem.

EcoSure to skuteczne i wpływowe rozwiązanie służące do ochrony marki, które może pomóc w lepszej realizacji celów biznesowych, takich jak poprawa praktyk związanych ze zrównoważonym rozwojem. 

W ramach programu EcoSure współpracujemy z Tobą, aby:

 • Określić priorytetowe obszary programu
 • Dostosować projekt programu
 • Przeprowadzić ocenę na miejscu
 • Analizować ważne dane
 • Poprawić zachowania w oddziale dzięki skutecznym szkoleniom i korygującym działaniom behawioralnym
 • Ulepszyć działania związane ze zrównoważonym rozwojem

Podstawowe elementy programu ochrony marki

Shield with checkmark

Oceny

Zespół ekspertów EcoSure przeprowadza oceny w zakładzie, aby uzyskać wgląd w codzienne operacje na poziomie oddziału. Zakres oceny jest wszechstronny i dostosowany do potrzeb klienta i może obejmować wiele obszarów, w tym zrównoważony rozwój.

Clipboard with checkmarks

Analiza danych

Obszerne możliwości gromadzenia danych i raportowania EcoSure umożliwiają marce osiąganie wyników dzięki raportowaniu na poziomie oddziału, pulpitom nawigacyjnym i naszym ocenom biznesu. Zespół EcoSure wykorzystuje dane z oceny i wiedzę branżową, aby opracować zalecenia specyficzne dla Twojej marki.

2 people with checkmark shield

Szkolenie i działania korygujące

Program EcoSure wykorzystuje podejście zorientowane na szkolenia, które pomaga budować kulturę pracowniczą kładącą nacisk na odpowiedzialność, zachowywanie wiedzy oraz wzmocnienie pozycji pracowników. Oferujemy elastyczne wizyty szkoleniowe oraz plany działania mające na celu wprowadzanie ulepszeń bez zakłócania codziennej działalności. 

Certificate

Najlepsze praktyki dla przemysłu

EcoSure utrzymuje ścisłą współpracę z organami regulacyjnymi oraz specjalistami branży, które obsługujemy, co zapewnia, że jesteśmy na bieżąco z najlepszymi praktykami i trendami branżowymi. Nasze aktywne zaangażowanie gwarantuje, że programy EcoSure są zgodne z najnowszymi standardami oraz trendami w branży, a także pomaga zwiększyć wartość i skuteczność programu zrównoważonego rozwoju.

EcoSure 2023 Brand Protection Photoshoot

Jak EcoSure realizuje ulepszenia związane ze zrównoważonym rozwojem?

EcoSure współpracuje z klientami, aby pomóc im w tworzeniu działań na rzecz zrównoważonego rozwoju w ich lokalizacjach.

EcoSure oferuje kompleksowy program oceny zrównoważonego rozwoju zaprojektowany, aby pomóc w realizacji odpowiedzialności i postępów w osiąganiu unikalnych celów marki w zakresie zrównoważonego rozwoju i wpływu na środowisko. Nasze oceny obejmują kluczowe aspekty zrównoważonego rozwoju, takie jak zarządzanie odpadami, zużycie energii oraz oszczędzanie wody. Dzięki naszym szkoleniom na miejscu oraz wykorzystaniu informacji opartych na danych, program EcoSure umożliwia zespołom nadanie priorytetu zrównoważonemu rozwojowi, co wywiera pozytywny wpływ na klientów i środowisko.

Współpracujemy z Twoją marką, aby stworzyć niestandardowe kryteria oceny, które mogą obejmować:

 • Kompostowanie: Oceniamy kompostowanie na poziomie oddziału, sprawdzając jego prawidłowe wdrożenie oraz zgodność ze standardami.
 • Zarządzanie odpadami: Nasze oceny mogą obejmować kontrole realizacji, zbierania, transportu oraz utylizacji odpadów w sposób wydajny i przyjazny dla środowiska.
 • Oznakowanie pojemników: Oceniamy, czy oznakowanie pojemników jest intuicyjne i skuteczne, dzięki czemu recykling i utylizacja odpadów są proste dla każdego.
 • Recykling:Pomagamy ocenić, czy praktyki recyklingu spełniają standardy firmy i zmniejszają jej wpływ na środowisko.
 • Zużycie energii: Możemy ocenić zużycie energii, aby zidentyfikować możliwości w zakresie wydajności, oszczędności oraz przejścia na źródła odnawialne dostosowane do standardów i praktyk firmy.
 • Zużycie wody: Nasi specjaliści oceniają zużycie wody, identyfikują możliwości zmniejszenia jej zużycia oraz zminimalizowania wpływu na środowisko w oparciu o standardy oraz wymagania firmy.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie cyfrowej


Korzyści płynące ze strategii ochrony marki

EcoSure 2023 Brand Protection Photoshoot

Kompleksowe zarządzanie programem

Zespół EcoSure jest odpowiedzialny za tworzenie, realizację i analizę danych programu. 


EcoSure 2023 Brand Protection Photoshoot, Gym

Stała wydajność pracowników

Nasze podejście koncentruje się na szkoleniach, coachingu i działaniach korygujących na poziomie zakładu, co pomaga budować kulturę pracowniczą, która kładzie nacisk na bezpieczeństwo, odpowiedzialność, zachowanie wiedzy i kierownictwo. 

EcoSure 2023 Brand Protection Photoshoot, dining area

Analiza danych

Nasze wizyty zapewniają wgląd w codzienne operacje, dzięki czemu nasz zespół może opracować zalecenia specyficzne dla Twojej marki. 

 

Ecosure representative with customer at a hotel

Wyjątkowe doświadczenie klienta

Unikalna, kompleksowa struktura umowy EcoSure jest przejrzysta, stwarzając możliwość budowania współpracy partnerskiej i skupienia się na osiąganiu wyników programu. 

Poznaj rozwiązania EcoSure w zakresie ochrony marki

Dowiedz się więcej o wszystkich usługach EcoSure

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono żadnych programów

Zobacz całą ofertę usług EcoSure

Poznaj segmenty branżowe EcoSure

Dowiedz się więcej o wszystkich rozwiązaniach oferowanych przez EcoSure

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono żadnych programów

Zobacz wszystkie rozwiązania EcoSure
Ecosure representative with customer at a hotel

Skontaktuj się z nami

W EcoSure wiemy, co to zrównoważony rozwój i jesteśmy gotowi do pomocy.

Oceny niestandardowe
Analiza danych
Szkolenie i działania naprawcze
Najlepsze praktyki dla przemysłu

Skontaktuj się z EcoSure

* oznacza pole wymagane

Zaznaczenie „Tak” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Ecolab wiadomości e-mail z ofertami promocyjnymi, aktualnościami i innymi informacjami. Jeśli chcą Państwo pozostać klientami, ale nie otrzymywać wiadomości marketingowych, wystarczy przesłać swoje informacje bez zaznaczania tego pola.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.