Clean and vibrant carpets of a busy hotel lobby after receiving commercial carpet cleaning products.

Produkty do czyszczenia dywanów w obiektach użyteczności publicznej

Profesjonalne rozwiązania do czyszczenia dywanów, serwis i szkolenia na miejscu, które pomogą utrzymać wykładzinę w idealnym stanie. Oferujemy gamę najlepszych w branży produktów do czyszczenia dywanów w obiektach użyteczności publicznej, odplamiaczy, neutralizatorów nieprzyjemnych zapachów i nie tylko. 

Nasze najlepsze w branży produkty i rozwiązania do czyszczenia dywanów w obiektach użyteczności publicznej, usługi oraz szkolenia u klienta chronią inwestycję i sprawiają, że dywany wyglądają jak nowe

Codzienne czyszczenie dywanów

Goście w budynku zawsze oceniają miejsce po czystości i zapachu. Właśnie dlatego codzienne czyszczenie jest najważniejszym elementem każdego programu pielęgnacji wykładzin dywanowych w miejscach użyteczności publicznej. Odpowiednie maty ochronne zlokalizowane przy drzwiach wejściowych stanowią najlepszą ochronę i są skutecznym sposobem zapobiegania przedostawaniu się piasku na dywan. Regularne odkurzanie i szybkie usuwanie plam chroni przed uszkodzeniami włókien i nieestetycznymi zabrudzeniami oraz przed nieprzyjemnymi zapachami.

Doraźne i gruntowne czyszczenie dywanów

Produkty i rozwiązania Ecolab do czyszczenia dywanów w obiektach użyteczności publicznej pozwalają utrzymać czystość i jednorodny wygląd dywanów przy minimalnym czasie przestoju. Doskonale sprawdzają się w miejscach o znacznym natężeniu ruchu, a także wydłużają czas do kolejnego czyszczenia. Jeśli czyszczenie doraźne nie jest wystarczające, konieczne jest przeprowadzenie czyszczenia gruntownego w celu usunięcia brudu i piasku aż z osnowy włókien dywanowych.

Specjalistyczne rozwiązania do czyszczenia dywanów i mycia podłóg

Ecolab oferuje szeroką gamę dodatkowych produktów i rozwiązań, które pomagają zadbać o wygląd dywanów w miejscach użyteczności publicznej i ograniczają problemy związane z bezpieczeństwem pracowników i gości.