1. Strona główna
  2. Nasze rozwiązania
  3. Nasza oferta
  4. Pielęgnacja dywanów
CarpetCare1

Środki do czyszczenia dywanów

Profesjonalne rozwiązania do czyszczenia dywanów, serwis i szkolenia na miejscu, które pomogą utrzymać wykładzinę w idealnym stanie. Oferujemy szeroką gamę środków do czyszczenia dywanów,  odplamiaczy, neutralizatorów nieprzyjemnych zapachów.

Kontakt

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Ecolab Sp. z o.o.
ul. Opolska 114, 31-323 Kraków, Polska

Dział obsługi klienta
Tel: +48 12 2616 140 | Faks: +48 12 2616 149 | Adres e-mail: dok.pl@ecolab.com

Proszę uzupełnić dane
Adres
Jak możemy się z Państwem skontaktować?
W czym możemy pomóc?

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

Rozwiązania Ecolab, serwis i szkolenia u klienta zapewnią właściwą ochronę i pielęgnację, a tym samym idealny wygląd wykładzin.

CZYSZCZENIE CODZIENNE

Goście w budynku zawsze oceniają miejsce po czystości i zapachu. Właśnie dlatego codzienne czyszczenie jest najważniejszym elementem każdego programu pielęgnacji wykładzin dywanowych. Odpowiednie maty ochronne zlokalizowane przy drzwiach wejściowych stanowią najlepszą ochronę i są skutecznym sposobem zapobiegania przedostawaniu się piasku na dywan. Regularne odkurzanie i szybkie usuwanie plam chroni przed uszkodzeniami włókien i nieestetycznymi zabrudzeniami oraz przed nieprzyjemnymi zapachami.

CZYSZCZENIE GRUNTOWNE

Produkty Ecolab do czyszczenia dywanów w obiektach użyteczności publicznej pozwalają utrzymać czyste, jednolicie wyglądające dywany przy minimalnym czasie przestoju. Doskonale sprawdzają się w miejscach o znacznym natężeniu ruchu, a także wydłużają czas do kolejnego czyszczenia. Jeśli czyszczenie doraźne nie jest wystarczające, konieczne jest przeprowadzenie czyszczenia gruntownego w celu usunięcia brudu i piasku aż z osnowy włókien dywanowych.

PRODUKTY SPECJALISTYCZNE

Ecolab oferuje szeroką gamę dodatkowych produktów, które pomagają zadbać o wygląd dywanów i ograniczają problemy związane z bezpieczeństwem pracowników i gości.