CarpetCare1

Komercyjne środki do czyszczenia dywanów

Przemysłowe rozwiązania do czyszczenia dywanów, serwis i szkolenia na miejscu, które pomogą utrzymać wykładzinę w idealnym stanie. Wybieraj spośród dostępnych na rynku środków do czyszczenia dywanów, odplamiaczy, neutralizatorów nieprzyjemnych zapachów i wielu innych.
  1. Strona główna
  2. Nasze rozwiązania
  3. Nasza oferta
  4. Pielęgnacja dywanów

Kontakt

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Ecolab Global Headquarters
1 Ecolab Place
St. Paul, MN 55102

Godziny pracy Działu obsługi klienta: 24/7/365
Telefon Działu obsługi klienta: 1-800-352-5326

W przypadku pilnych zapytań prosimy o kontakt z Działem obsługi klienta pod numerem 1-800-352-5326

W czym możemy pomóc?
Proszę wybrać swój kraj

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

Nasze czołowe branżowe rozwiązania, usługi serwisowe i szkolenia u klienta zapewnią utrzymanie tej inwestycji na długi czas i utrzymanie idealnego wyglądu dywanów.

CODZIENNE CZYSZCZENIE

Goście w budynku zawsze oceniają miejsce po czystości i zapachu dywanów. Właśnie dlatego codzienne czyszczenie jest najważniejszym elementem każdego programu pielęgnacji wykładzin dywanowych. Odpowiednie maty ochronne do chodzenia stanowią najlepszą ochronę i są najlepszym sposobem zapobiegania przedostawaniu się piasku w głąb dywanu. Regularne odkurzanie i szybkie usuwanie plam chroni przed uszkodzeniami włókien i nieestetycznymi zabrudzeniami oraz przed nieprzyjemnymi zapachami.

WSTĘPNE I DOKŁADNE CZYSZCZENIE

Produkty Ecolab do czyszczenia dywanów komercyjnych pozwalają utrzymać jasne, jednolicie wyglądające dywany przy minimalnym czasie przestoju. Doskonale sprawdzają się w miejscach o znacznym natężeniu ruchu, a także wydłużają czas do kolejnego czyszczenia. Jeśli dywan lub wykładzina nie reaguje już na czyszczenie doraźne, konieczne jest przeprowadzenia wgłębnego dokładnego czyszczenia w celu usunięcia brudu i piasku aż z ich osnowy.

PRODUKTY SPECJALISTYCZNE

Ecolab oferuje szeroką gamę dodatkowych produktów, które pomagają zadbać o wygląd dywanów i ograniczają problemy związane z bezpieczeństwem pracowników i gości.