Clean Commercial Carpet in a Hotel Lobby

Produkty do czyszczenia dywanów w obiektach użyteczności publicznej

Profesjonalne rozwiązania do czyszczenia dywanów, serwis i szkolenia na miejscu, które pomogą utrzymać wykładzinę w idealnym stanie. Oferujemy szeroką gamę środków do czyszczenia dywanów, odplamiaczy, neutralizatorów nieprzyjemnych zapachów. 

Nasze najlepsze w branży produkty, szkolenia i szkolenia u klienta związane z czyszczeniem dywanów pozwalają czerpać korzyści z inwestycji oraz utrzymywać dywany w idealnym stanie

Codzienne czyszczenie dywanów

Goście w budynku zawsze oceniają miejsce po czystości i zapachu. Właśnie dlatego codzienne czyszczenie jest najważniejszym elementem każdego programu pielęgnacji wykładzin dywanowych w miejscach użyteczności publicznej. Odpowiednie maty ochronne zlokalizowane przy drzwiach wejściowych stanowią najlepszą ochronę i są skutecznym sposobem zapobiegania przedostawaniu się piasku na dywan. Regularne odkurzanie i szybkie usuwanie plam chroni przed uszkodzeniami włókien i nieestetycznymi zabrudzeniami oraz przed nieprzyjemnymi zapachami.

Doraźne i gruntowne czyszczenie dywanów

Produkty Ecolab do czyszczenia dywanów w obiektach użyteczności publicznej pozwalają utrzymać czyste, jednolicie wyglądające dywany przy minimalnym czasie przestoju. Doskonale sprawdzają się w miejscach o znacznym natężeniu ruchu, a także wydłużają czas do kolejnego czyszczenia. Jeśli czyszczenie doraźne nie jest wystarczające, konieczne jest przeprowadzenie czyszczenia gruntownego w celu usunięcia brudu i piasku aż z osnowy włókien dywanowych.

Specjalistyczne rozwiązania do czyszczenia dywanów i mycia podłóg

Ecolab oferuje szeroką gamę dodatkowych produktów, które pomagają zadbać o wygląd dywanów w miejscach użyteczności publicznej i ograniczają problemy związane z bezpieczeństwem pracowników i gości.