Ecolab i EHL Alliance nawiązują współpracę, aby kształtować przyszłość hotelarstwa

Zaangażowanie w edukację i innowacje

06 grudnia 2023 r.
Company Members signing the partnership

Lozanna, Szwajcaria - [06 grudnia 2023 r.]- Ecolab, globalny lider zrównoważonego rozwoju oferujący rozwiązania i usługi w dziedzinie wody, higieny oraz zapobiegania zakażeniom ogłosił dziś inwestycję w talenty oraz przyszłość branży hotelarskiej. Czerpiąc ze swojego 100-letniego doświadczenia we wspieraniu branży, Ecolab nawiązuje współpracę z ikoną branży EHL Hospitality Business School, aby kształtować jej przyszłość. Założona w 1893 jako pierwsza na świecie szkoła hotelarska, EHL jest pionierem edukacji w zakresie zarządzania hotelarstwem i często zajmuje pierwsze miejsce wśród najlepszych uniwersytetów na świecie w zakresie studiów zarządzania hotelarstwem. W kampusach w Szwajcarii i Singapurze, EHL oferuje szeroką ofertę od praktyk zawodowych po studia magisterskie, a także kształcenie zawodowe i kierownicze, mające na celu przygotowanie studentów do udanej kariery w branży hotelarskiej.

 

Współpraca ta stanowi początek pięcioletniego porozumienia między Ecolab i EHL Alliance, ekskluzywną, światową siecią firm partnerskich EHL, które ma na celu rozwijanie przyszłych liderów branży hotelarskiej oraz rozwoju branży poprzez innowacje. Ecolab jest fundamentalną częścią branży hotelarsko-gastronomicznej i ma w bazie swoich klientów największe światowe marki hotelarskie, zapewni EHL dostęp do swojej wiodącej w branży wiedzy oraz zasobów. Obejmuje to możliwości zdobywania przez studentów praktycznego doświadczenia poprzez staże i projekty, a także umożliwia dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań Ecolab dla branży hotelarsko-gastronomicznej.

 

„Cieszymy się, że możemy współpracować z EHL Hospitality Business School, aby kształtować przyszłość hotelarstwa i wnieść naszą wiedzę do EHL Alliance, fantastycznej sieci liderów w branży” – powiedziała Soraya Hlila, starsza wiceprezes i dyrektor generalna Institutional Europe w Ecolab. „Firma Ecolab jest zaangażowana we wspieranie rozwoju przyszłych liderów branży hotelarskiej oraz rozwój branży poprzez innowacje” – dodał Lukas Frommenwiler, globalny kierownik ds. relacji z klientem oraz Country Manager Switzerland w Ecolab.

 

„Cieszymy się, że możemy powitać Ecolab jako strategicznego partnera w EHL Alliance” – powiedziała Valérie De Corte, dyrektor ds. globalnej współpracy i partnerstwa w EHL. "Firma Ecolab wyróżnia się jako wybitny globalny gracz w branży hotelarskiej i przewidujemy, że ta współpraca przyniesie znaczące korzyści naszym studentom oraz wykładowcom, przyczyniając się do naszego stałego zaangażowania w dostarczanie najwyższej jakości edukacji w zakresie zarządzania w branży hotelarskiej.”

General images of EHL Group taken from the websiteO Ecolab

Zaufany partner milionów klientów, Ecolab (NYSE:ECL) to globalny lider zrównoważonych rozwiązań związanych z wodą, higieną i zapobieganiem zakażeniom oraz usług chroniących ludzkie zdrowie i kluczowe zasoby naturalne niezbędne do życia. Z roczną sprzedażą wynoszącą 14 miliardów dolarów oraz z 47 000 pracowników, firma Ecolab dostarcza kompleksowe rozwiązania dla branży żywności, ochrony zdrowia, przemysłu farmaceutyczneg i kosmetycznego, hotelarstwa oraz przemysłu w ponad 170 krajach. Rozwiązania Ecolab pomagają klientom osiągnąć zrównoważony rozwój i doskonałość operacyjną. Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na ecolab.com

 

O EHL Group

EHL Group​​​​​​​ jest globalnym liderem w zakresie edukacji, innowacji i doradztwa dla sektora hotelarskiego oraz usługowego. 

Dzięki doświadczeniu sięgającemu 1893 r., EHL Group oferuje obecnie szeroką gamę wiodących programów edukacyjnych, od praktyk zawodowych po studia magisterskie, a także kształcenie zawodowe i kierownicze, w trzech kampusach w Szwajcarii i Singapurze. EHL Group​​​​​​​ oferuje również usługi doradcze i certyfikacyjne dla firm i centrów edukacyjnych na całym świecie. 

Zgodnie ze swoimi wartościami i zaangażowaniem w budowanie zrównoważonego świata, celem EHL Group​​​​​​​ jest zapewnienie edukacji, usług oraz środowisk pracy, które są skoncentrowane na ludziach i otwarte na świat. 

EHL Group jest właścicielem EHL Alliance, które tworzy globalną, profesjonalną sieć, która łączy liderów branży i środowisk akademickich w celu dzielenia się najlepszymi praktykami oraz zasobami dotyczącymi najnowszych trendów, wydarzeń oraz innowacji związanych z sektorem hotelarskim. www.ehlgroup.com

 

Kontakt

Ecolab | Kate Askew | wiceprezes ds. komunikacji oraz zmian | media.relations@ecolab.com | +41 78 655 30 05
EHL Group | Lucile Muller | starsza menedżer ds. komunikacji zewnętrznej communication@ehl.ch | +41 21 785 14 25
 

Powiązane informacje