Ecolab przejmuje usługi operacyjne marki Deloitte, wzmacnia działalność EcoSure

Przejęcie praktyk oceny marki w celu ochrony wiodących marek hotelarskich, restauracyjnych i handlowych.

05 czerwca 2023 r.
Ecosure representative with customer at a hotel

ST. PAUL, Minnesota – 5 czerwca, 2023 r. – firma Ecolab Inc., światowy lider zajmujący się wodą, higieną i zapobieganiem infekcjom, która chroni ludzi i zasoby niezbędne do życia, ogłosiła dziś przejęcie usług operacyjnych od Deloitte.

Usługi operacyjne oraz platforma analityczna TrueView zostaną włączone do działalności EcoSure, tworząc globalnego lidera w dziedzinie ochrony marki, obsługującego wiodące światowe marki hotelarskie, restauracyjne i handlowe w ponad 110 krajach.

Usługi operacyjne będą nadal oferować klientom usługi związane ze standardami marki, w tym inspekcje w zakładzie i analizy oparte na danych, pomagające w zaspokajaniu potrzeb obecnych i przyszłych klientów Ecolab w zakresie standardów marki.

„Ecolab prowadzi bliskie relacje z najbardziej rozpoznawalnymi na świecie markami z branży hotelarskiej, gastronomicznej, handlu detalicznego żywnością oraz małych sklepów spożywczych” – powiedziała Lynne Monticello, wiceprezes i dyrektor generalny EcoSure.

„Witamy naszych najnowszych pracowników EcoSure, ponieważ nadal wprowadzamy innowacje w naszych rozwiązaniach ochrony marki, aby pomóc naszym klientom chronić i rozwijać ich firmy”.

Przejęcie usług operacyjnych marki jest następstwem niedawnego przejęcia przez Ecolab firmy Hazel Analytics, zajmującej się zdrowiem publicznym. Zespół Hazel Analytics w EcoSure nadal zapewnia platformę bezpieczeństwa żywności oraz zgodności z przepisami, z której korzysta większość największych marek gastronomicznych i handlowych w kraju.

Żadne dodatkowe warunki transakcji nie będą ujawnione.


O EcoSure

EcoSure współpracuje z globalnymi klientami w celu stworzenia kompleksowej strategii ochrony marki. Dzięki wspólnemu podejściu do oceny, szkoleń i najlepszych praktyk branżowych, EcoSure tworzy unikalny program, który obejmuje kluczowe elementy każdej operacji. W efekcie otrzymywane są informacje pozyskiwane w czasie rzeczywistym oraz możliwe do podjęcia kroki, które zmniejszają ryzyko marki oraz optymalizują doświadczenia gości i bezpieczeństwo żywności.


O Ecolab

Zaufany partner milionów klientów, Ecolab (NYSE:ECL) to globalny lider zrównoważonych rozwiązań związanych z wodą, higieną i zapobieganiem zakażeniom oraz usług chroniących ludzkie zdrowie i kluczowe zasoby naturalne niezbędne do życia. Bazując na wieku poświęconym innowacjom, Ecolab osiąga roczne przychody na poziomie 14 miliarda dolarów, zatrudnia ponad 47 000 pracowników oraz działa w ponad 170 krajach na całym świecie. Firma dostarcza kompleksowe rozwiązania oparte na badaniach naukowych, wiedzę opartą na danych oraz światowej klasy usługi w celu zwiększenia bezpieczeństwa żywności, utrzymania czystych i bezpiecznych środowisk, optymalizacji zużycia wody i energii. Innowacyjne rozwiązania Ecolab poprawiają wydajność operacyjną i zrównoważony rozwój dla klientów na rynkach żywności, opieki zdrowotnej, nauk przyrodniczych, hotelarstwa i przemysłu. www.ecolab.com
  
Obseruj nas na LinkedIn @Ecolab, Twitterze @Ecolab, Instagramie @Ecolab_Inc oraz Facebooku @Ecolab.  


O Deloitte

Użyte w niniejszym dokumencie określenie „Deloitte” oznacza Deloitte & Touche LLP oraz niektóre z jej spółek zależnych.  Deloitte & Touche LLP jest spółką zależną Deloitte LLP. Szczegółowy opis struktury prawnej można poznać na stronie www.deloitte.com/us/about. Niektóre usługi mogą nie być dostępne dla klientów będących odbiorcami usług atestacyjnych zgodnie z zasadami i przepisami rachunkowości publicznej.

 
Kontakt:
Komunikacja globalna Ecolab
+1-651-250-4724
MediaRelations@Ecolab.com

5 czerwca 2023 r.

(ECL-A)
 

Powiązane informacje