Firma Ecolab została wybrana jako jedna z najbardziej etycznych firm na świecie po raz dziewiąty z rzędu

Fortune plasuje firmę na pierwszym miejscu w branży chemicznej

01 lutego 2023 r.
Ecolab associates at a Lab testing

Dwóch pracowników Ecolab przeprowadzających badania w laboratorium

ST. PAUL, Minnesota – 1 lutego 2023 r. – Firma Ecolab Inc, globalny lider zrównoważonego rozwoju oferujący rozwiązania i usługi w zakresie wody, higieny oraz zapobiegania zakażeniom, które chronią ludzi i niezbędne do życia zasoby, została uznana przez magazyn Fortune za jedną z Najbardziej Podziwianych Firm na Świecie już dziewiąty rok z rzędu. Firma Ecolab została uplasowana na pierwszym miejscu w branży chemicznej na liście w 2023 r. 

Wybór Najbardziej Podziwianych Firm opiera się na dziewięciu kryteriach reputacji korporacyjnej, od wartości inwestycyjnej, jakości zarządzania oraz produktów po odpowiedzialność społeczną i umiejętność przyciągania talentów. W branży chemicznej Ecolab zajął pierwsze miejsce w wielu sektorach, w tym w zakresie odpowiedzialności społecznej, jakości zarządzania, wartości inwestycji długoterminowych oraz poprzedniej rangi branżowej”.

Aby znaleźć najlepiej oceniane firmy w 52 branżach, Fortune oraz firma partnerska Korn Ferry poprosili kierowników, dyrektorów oraz analityków o ocenę przedsiębiorstw w ich własnej branży. Ocenie poddano łącznie 645 firm z 27 krajów. Po więcej informacji na temat listy Najbardziej Podziwianych Firm w 2023 zapraszamy na Fortune.com.

Powiązane informacje