Ecolab przeznacza 83 milionów USD na wspieranie społeczności w 2022 r.

13 lutego 2023 r.
A group of Ecolab’s volunteers on a beach

Grupa wolontariuszy Ecolab na plaży.

 ST. PAUL, Minnesota – 13 lutego 2023 r. - W 2022 r. Ecolab Inc. światowy lider w dziedzinie rozwiązań i usług związanych z wodą, higieną oraz zapobieganiem zakażeniom, zapewnił pomoc w wysokości 83 milionów dolarów w postaci darowizn rzeczowych, dotacji pieniężnych oraz wolontariatu pracowników.

„Od 100 lat Ecolab pomaga uczynić świat czystszym, bezpieczniejszym i zdrowszym” - powiedziała Kris Taylor, wiceprezes Global Community Impact oraz prezes fundacji Ecolab. „Możemy się też pochwalić długą historią służenia jako liderzy w naszych społecznościach, wspierania naszych sąsiadów w zakresie bezpieczeństwa żywności, optymalizacji zużycia wody oraz ochrony zasobów niezbędnych do życia”. 

Ecolab i stypendia fundacji Ecolab
Od ponad 35 lat fundacja Ecolab wspiera społeczności, w których żyją i pracują pracownicy Ecolab. W 2022 roku Ecolab oraz fundacja Ecolab przekazały dotacje pieniężne w wysokości ponad 6 miliona dolarów, aby wesprzeć pracę organizacji, które pokrywają się z naszymi głównymi obszarami udzielania pomocy, takimi jak: młodzież i edukacja, rozwój obywatelski i rozwój społeczności, sztuka i kultura oraz środowisko i jego ochrona. Prawie 5 milionów dolarów z całkowitego finansowania wspiera organizacje zbieżne z naszymi celami związanymi ze środowiskiem, działaniami społecznymi i zarządzaniem, zapewniając zasoby i wsparcie w celu zmniejszenia czynników ryzyka dotyczących młodzieży oraz innych potrzebujących w naszych społecznościach.  

Darowizny rzeczowe w postaci produktów
We współpracy z organizacją non-profil World Emergency Relief, która współpracuje z lokalnymi organizacjami w celu aktywnego zwalczania głodu, ubóstwa oraz nadużyć na całym świecie, Ecolab rozprowadził na całym świecie ponad 72 milionów dolarów w postaci produktów czyszczących, odkażających oraz produktów zdrowia publicznego, aby pomóc społecznościom w potrzebie. 

„Wpływ firmy Ecolab na nasze programy w ciągu ostatnich 25 lat pokazuje, jak współpraca partnerstwa korporacyjnego i non-profit wpływa na pozytywne wyniki dla wszystkich. Unikalne atuty każdej ze ston pomagają przyczynić się do większego dobra dla potrzebujących”.

Kristy Scott

Dyrektor generalny World Emergency Relief


Darowizny oraz wolontariaty pracowników

Członkowie zespołu Ecolab są ucieleśnieniem naszego celu, jakim jest pomoc w uczynieniu świata czystszym, bezpieczniejszym i zdrowszym poprzez wspieranie naszych społeczności z pomocą wolontariatu i indywidualnych darowizn. W 2022 roku nasi pracownicy przekazali ponad 2,6 milionów dolarów poprzez program Ecolab Community Giving. Zaangażowanie pracowników na całym świecie poprzez udzielanie się i wolontariat oraz współpracę z fundacją Ecolab wyniosły łącznie 3,8 milionów dolarów, wspierając 2 338 globalnych organizacji pozarządowych.

Jesteśmy dumni z zaangażowania członków naszego zespołu w czynienie naszych społeczności nie tylko czystszymi i zdrowszymi, ale także lepszymi miejscami do życia i pracy.
 
*Obliczone na podstawie średnich wartości określonych przez organizację Independent Sector

Więcej informacji na temat fundacji Ecolab i jej obszarów działania możesz znaleźć na stronie zaangażowanie społeczne Ecolab.

 

O Ecolab

Zaufany partner dla prawie trzech milionów klientów, Ecolab (NYSE:ECL) jest globalnym liderem w zrównoważonym rozwoju oferującym rozwiązania oraz usługi związane z wodą, higieną i zapobieganiem zakażeniom, które chronią ludzi oraz zasoby niezbędne do życia. Bazując na wieku poświęconym innowacjom, Ecolab osiąga roczne przychody na poziomie 13 miliarda dolarów, zatrudnia ponad 47 000 pracowników oraz działa w ponad 170 krajach na całym świecie. Firma dostarcza kompleksowe rozwiązania oparte na badaniach naukowych, wiedzę opartą na danych oraz światowej klasy usługi w celu zwiększenia bezpieczeństwa żywności, utrzymania czystych i bezpiecznych środowisk, optymalizacji zużycia wody i energii. Innowacyjne rozwiązania Ecolab poprawiają wydajność operacyjną i wspieraja zrównoważony rozwój dla klientów z branż żywności, ochrony zdrowia, przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego, hotelarstwa oraz przemysłu. www.ecolab.com

 

Obserwuj nas na LinkedIn @Ecolab, Twitter @Ecolab, Instagramie @Ecolab_Inc i Facebooku @Ecolab.

###

Kontakt:

MediaRelations@ecolab.com 

(ECL-C)

 

 

Powiązane informacje