Transformacja gospodarki wodnej dzięki rozwiązaniom cyfrowym

Wirtualne wydarzenia Microsoft obsługiwane przez Teams

Branża szybko ewoluuje, a cyfrowa​​​​​​​ transformacja odgrywa kluczową rolę w optymalizacji praktyk gospodarki wodnej. Wzrost ten jest napędzany przez rosnące wykorzystanie technologii cyfrowych oraz potrzebę gospodarowania wodą. 

W Nalco Water stoimy na czele tej cyfrowej transformacji, opracowując innowacyjne rozwiązania cyfrowe, aby pomóc naszym klientom zoptymalizować zużycie wody, poprawić ich praktyki w zakresie zrównoważonego rozwoju oraz zoptymalizować koszty operacyjne. Nasze systematyczne podejście do gospodarki wodnej koncentruje się na oszczędzaniu, ponownym wykorzystywaniu oraz recyklingu wody, co nie tylko chroni ten cenny zasób, ale także wpływa na środowisko.

Dołącz do naszego webinaru, podczas którego nasi eksperci omówią najnowsze innowacje Nalco Water i to, w jaki sposób nasze cyfrowe podejście może usprawnić praktyki związane z gospodarką wodną.

Aby się zarejestrować, kliknij tutaj. Po wypełnieniu danych otrzymasz e-mail z potwierdzeniem i z instrukcjami jak dołączyć do wydarzenia.

Liczymy na Twój udział i z chęcia odpowiemy na Twoje pytania.


FPO 550x310
Associates speaking at a panel of a webinar