Wykorzystaj jak najlepiej swój system parowy, aby oszczędzać energię

Para wodna jest jednym z najszerzej stosowanych sposobów na przekazywanie energii cieplnej w wielu branżach, takich jak branża spożywcza, produkcja samochodów, branża farmaceutyczna i wiele innych. Systemy parowe mają krytyczne znaczenie dla operacji przemysłowych i są jednym z najważniejszych konsumentów energii w zakładzie przemysłowym. Obecne ceny energii, niestabilność oraz nieprzewidywalność sprawiły, że optymalizacja zużycia energii staje się najwyższym priorytetem. Dołącz do tego webinaru, podczas którego poznasz praktyczne sposoby poprawy wydajności energetycznej w przemysłowych systemach parowych oraz potencjalnie zaoszczędzisz do 40%. 

 

Aby się zarejestrować, kliknij tutaj. Po wypełnieniu danych otrzymasz e-mail z potwierdzeniem i z instrukcjami jak dołączyć do wydarzenia.

Liczymy na Twój udział i z chęcia odpowiemy na Twoje pytania.

An image of boilers for the relevant webinar
An image of Gerhard Bingel

Mówca: Gerhard Bingel

Gerhard Bingel jest starszym inżynierem oraz konsultantem ds. chemii i technologii z Instytutu Technicznego Inżynierii i Technologii Chemicznej w Wiedniu. Ma ponad 38-letnie doświadczenie zawodowe, jego wiedza i działalność zawodowa dotyczą chłodzenia oraz wytwarzania pary w zakładach użyteczności publicznej w kilku branżach, takich jak branża chemiczna, spożywcza, produkcji oraz sieci chłodnicze. Praca Gerharda kładzie nacisk na holistyczną minimalizację zużycia wody, ponowne użycie i recykling wody, wydajność energetyczną, niezawodność systemów oraz wydajność procesów.  Gerhard jest członkiem IDEA (International District Energy Association), ASHRAE oraz PCE (Professional Chartered Engineers UAE). Jego międzynarodowe doświadczenie zaowocowało pracą w Europie Środkowej, Wschodniej i Zachodniej, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce.


Zapoznaj się z istotnymi tematami 

Uzdatnianie wody kotłowej 

Mimo ponad 85 lat różnorodnych doświadczeń w branży, nasze zaangażowanie w rozwój innowacyjnych technologii uzdatniania wody kotłowej trwa do dziś. Uzdatnianie chemiczne wody kotłowej połączone z technologią 3D TRASAR zapewnia kompleksowe rozwiązanie uzdatniania wody kotłowej zmniejszające osady oraz korozje systemu kotłowego....

3dtrasarboilers

Technologia 3D TRASAR™ dla kotłów

W związku z tym, że zmieniające się warunki mogą wpłynąć na różne cześci systemu kotła (często następuje to bardzo szybko), technologia do kotłów 3D TRASAR będzie Państwa najskuteczniejszą ochroną. Nalco wykona kompletny audyt systemów kotłowniczych, aby poznać niedociągnięcia i udzielić rekomendacji zgodnych z Państwa celami operacyjnymi.

shutterstock_123580039-1_cooling_tower.jpg

Inteligene rozwiązania do monitorowania jakości wody i zdalny monitoring

Monitorowanie uzdatniania wody jest istotną częścią Twojej działalności. Dzięki systemowi Water Quality Intelligence od Ecolab wykorzystującemu ECOLAB3D, możesz zobaczyć krytyczne informacje w skali zakładu, sprzętu i całej firmy. Nasza zaawansowana technologia uzdatniania wody przemysłowej pomaga rozpoznać i rozwiązać problemy związane z jakością wody i nieefektywnym sprzętem, dzięki czemu możesz podjąć szybkie działania w celu oszczędzania wody, energii oraz obniżenia kosztów.

Dodatkowe nadchodzące wydarzenia

Nie znaleziono dodatkowych nadchodzących wydarzeń