Dlaczego MYCIE rąk ma znaczenie

PREZENTERZY: Julie Storr i Claire Kilpatrick

Jeszcze nigdy zwykłe mycie rąk nie było ważniejsze!

Istnieją dowody na to, że regularne mycie rąk może zmniejszyć ryzyko zakażenia

SARS-CoV-2 o 36%.  Dołącz do nas, aby wziąć udział w bezpłatnej transmisji internetowej  i usłyszeć od ekspertów Global Infection Prevention, dlaczego MYCIE rąk ma znaczenie oraz jak może wpłynąć na Twoje zdrowie.

 

Webcast teaser for #GlobalHandwashingDay 2020

Poznaj prezenterów

Julie Storr, global health consultant, co-founder and director at S3 Global

Julie Storr

Julie jest konsultantką ds. ochrony zdrowia na świecie, współzałożycielką i dyrektorką S3 Global. Przez ostatnie piętnaście lat pracowała na arenie międzynarodowej, głównie jako ekspert WHO, przy opracowywaniu, wdrażaniu i ocenie globalnych programów poprawy w dziedzinie bezpieczeństwa pacjentów, jakości oraz zapobiegania i kontroli zakażeń, ze szczególnym uwzględnieniem systemowych zmian zachowań. 
Claire Kilpatrick, director of S3 Global

Claire Kilpatrick

Claire jest dyrektorką S3 Global i współpracuje ze Światową Organizacją Zdrowia (WHO) na poziomie globalnym, regionalnym i krajowym od 2008 r. Wcześniej zajmowała się zdrowiem publicznym na szczeblu krajowym. Zajmuje się zapobieganiem zakażeniom, rolą wody, warunkami sanitarnmi i higieną oraz AMR w ochronie zdrowia, w tym kampaniami, opracowywaniem wytycznych i strategii oraz narzędzi wdrożeniowych, a także wspieraniem poszczególnych krajów. 

Dodatkowe nadchodzące wydarzenia

Nie znaleziono dodatkowych nadchodzących wydarzeń