Dlaczego MYCIE rąk ma znaczenie

PREZENTERZY: Julie Storr i Claire Kilpatrick

Webcast na żądanie

Istnieją dowody na to, że regularne mycie rąk może zmniejszyć ryzyko zakażenia SARS-CoV-2 o 36%.  

Zachęcamy do obejrzenia nagrania z internetowego wykładu i  wysłuchania ekspertów Global Infection Prevention wyjaśniających, dlaczego MOMENT mycia rąk ma znaczenie oraz jak może wpłynąć na Państwa zdrowie.

On-Demand-Webinar: Why when you clean your hands matters.

Porady ekspertów Global Infection Prevention

„MOMENT mycia rąk może wpłynąć na Państwa zdrowie”

Zachęcamy do obejrzenia nagrania z wydarzenia, które przeprowadziliśmy z ekspertami Global Infection Prevention, Julie Storr i Claire Kilpatrick. Dzielą się one swoimi spostrzeżeniami i poradami w celu zidentyfikowania najważniejszych chwil, w których należy umyć ręce. 

O prelegentach

Julie Storr, global health consultant, co-founder and director at S3 Global

Julie Storr

Julie jest konsultantką ds. ochrony zdrowia na świecie, współzałożycielką i dyrektorką S3 Global. Przez ostatnie piętnaście lat pracowała na arenie międzynarodowej, głównie jako ekspert WHO, przy opracowywaniu, wdrażaniu i ocenie globalnych programów poprawy w dziedzinie bezpieczeństwa pacjentów, jakości oraz zapobiegania i kontroli zakażeń, ze szczególnym uwzględnieniem systemowych zmian zachowań. 
Claire Kilpatrick, director of S3 Global

Claire Kilpatrick

Claire jest dyrektorką S3 Global i współpracuje ze Światową Organizacją Zdrowia (WHO) na poziomie globalnym, regionalnym i krajowym od 2008 r. Wcześniej zajmowała się zdrowiem publicznym na szczeblu krajowym. Zajmuje się zapobieganiem zakażeniom, rolą wody, warunkami sanitarnmi i higieną oraz AMR w ochronie zdrowia, w tym kampaniami, opracowywaniem wytycznych i strategii oraz narzędzi wdrożeniowych, a także wspieraniem poszczególnych krajów. 


Więcej informacji o tym, KIEDY i JAK myć ręce

JAK myć ręce

Skuteczne mycie rąk wymaga zaledwie 5 kroków, co oznacza, że zapobieganie rozprzestrzenia się infekcji zajmuje 30 sekund.

Infographic with moments for handwashing

KIEDY myć ręce

Równie istotne co sposób mycia rąk jest to, kiedy są one myte w trakcie dnia.


Wyróżnione webinary na żądanie

Nie znaleziono wyróżnionych webinarów na żądanie.