1. Strona główna
  2. Dlaczego moment mycia rąk ma znaczenie

Dlaczego MYCIE rąk ma znaczenie

PREZENTERZY: Julie Storr i Claire Kilpatrick

Webcast na żądanie

Istnieją dowody na to, że regularne mycie rąk może zmniejszyć ryzyko zakażenia SARS-CoV-2 o 36%.  

Zachęcamy do obejrzenia nagrania z internetowego wykładu i  wysłuchania ekspertów Global Infection Prevention wyjaśniających, dlaczego MOMENT mycia rąk ma znaczenie oraz jak może wpłynąć na Państwa zdrowie.

Porady ekspertów Global Infection Prevention
„MOMENT mycia rąk może wpłynąć na Państwa zdrowie”

Zachęcamy do obejrzenia nagrania z wydarzenia, które przeprowadziliśmy z ekspertami Global Infection Prevention, Julie Storr i Claire Kilpatrick. Dzielą się one swoimi spostrzeżeniami i poradami w celu zidentyfikowania najważniejszych chwil, w których należy umyć ręce. 

O prelegentach

Julie Storr, global health consultant, co-founder and director at S3 Global
Julie Storr
Julie jest konsultantką ds. ochrony zdrowia na świecie, współzałożycielką i dyrektorką S3 Global. Przez ostatnie piętnaście lat pracowała na arenie międzynarodowej, głównie jako ekspert WHO, przy opracowywaniu, wdrażaniu i ocenie globalnych programów poprawy w dziedzinie bezpieczeństwa pacjentów, jakości oraz zapobiegania i kontroli zakażeń, ze szczególnym uwzględnieniem systemowych zmian zachowań. 
Claire Kilpatrick, director of S3 Global
Claire Kilpatrick

Claire jest dyrektorką S3 Global i współpracuje ze Światową Organizacją Zdrowia (WHO) na poziomie globalnym, regionalnym i krajowym od 2008 r. Wcześniej zajmowała się zdrowiem publicznym na szczeblu krajowym. Zajmuje się zapobieganiem zakażeniom, rolą wody, warunkami sanitarnmi i higieną oraz AMR w ochronie zdrowia, w tym kampaniami, opracowywaniem wytycznych i strategii oraz narzędzi wdrożeniowych, a także wspieraniem poszczególnych krajów. 


Więcej informacji o tym, KIEDY i JAK myć ręce

JAK myć ręce

Skuteczne mycie rąk wymaga zaledwie 5 kroków, co oznacza, że zapobieganie rozprzestrzenia się infekcji zajmuje 30 sekund.

Infographic with moments for handwashing
KIEDY myć ręce

Równie istotne co sposób mycia rąk jest to, kiedy są one myte w trakcie dnia.


Wyróżnione webinary na żądanie

No featured on demand webinars were found.