Szkolenie podstawowe dla pracowników pralni (w języku angielskim)

PREZENTER: Frank Everts

LOKALIZACJA: Ecolab Deutschland GmbH, Monheim am Rhein, Niemcy

Aby pomóc profesjonalnym firmom z branży pralniczej w sprostaniu wyzwaniom związanym z warunkami wciąż zmieniającego się rynku, Ecolab oferuje szkolenia z zakresu pralnictwa dla pracowników tej branży. PODSTAWOWE szkolenie z zakresu pralnictwa (oferowane w języku angielskim oraz niemieckim) skupia się na profesjonalnym pralnictwie i obejmuje takie tematy, jak woda, higiena, pralki, tekstylia, środki piorące oraz ich zastosowanie i inne. Moduły te mają na celu wyposażenie pracowników profesjonalnych pralni o różnym poziomie doświadczenia w umiejętności oraz wiedzę niezbędną w tej branży.

FPO 550x310

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA

To 3-dniowe szkolenie z zakresu pralnictwa skoncentruje się na poniższych zagadnieniach:

• Higienia
• Bezpieczeństwo
• Środki piorące i ich zastosowanie
• Wody
• Pralki
• Tekstylia
• Procesy prania
• Systemy dozowania
• Jak radzić sobie z uszkadzaniem tkanin
• Zarządzanie zasobami wody i energii
• Informacje dotyczące produktu i programu

Szkolenie przeznaczone jest dla 8-20 osób i obejmuje najważniejsze zagadnienia dla pracowników, którzy dopiero rozpoczynają pracę w pralni oraz dla pracowników z doświadczeniem.

Pakiet szkoleniowy uwzględnia 3 dni intensywnego szkolenia z zakresu pralnictwa, komplet materiałów szkoleniowych dotyczących wszystkich omawianych zagadnień, 3 noclegi w hotelu średniej klasy w Monheim am Rhein, w tym śniadanie i posiłki wieczorne.

Cena: 1395 EUR (bez podatku VAT)

SZCZEGÓŁY LOKALIZACJI

Ecolab Deutschland GmbH Monheim am Rhein (pomiędzy Düsseldorfem a Kolonią)

Przyjazd wieczorem w niedzielę, 22 marca; lekka kolacja będzie podana na życzenie w hotelu w godzinach od 7 do 9 wieczorem.

 

FPO 550x310

Informacje o instruktorze

Frank Everts rozpoczął pracę w dziale Ecolab Textile Care na stanowisku konsultanta (Territory Manager) i szybko awansował na serwisanta technicznego (Service Technician). Dzięki współpracy z kierownikami i pracownikami pralni zdobył szerokie doświadczenie w tym zakresie. Kolejnym szczeblem kariery było stanowisko kierownika usług technicznych (Manager of Technical Services), które umożliwiło mu współpracę z klientami nie tylko w całej Europie, ale również w Azji i na Bliskim Wschodzie. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży pralniczej, styl szkoleniowy Franka jest bardzo przystępny i praktyczny, dostosowany do każdego poziomu doświadczenia.

W życiu prywatnym kieruje się on maksymą: „Jeżeli pojawił się problem — spróbuj go rozwiązać. Jeżeli nie możesz go rozwiązać — nie rób z tego problemu”. Frank regularnie biega, co zapewnia mu mnóstwo energii. Latem odbywa weekendowe wycieczki rowerowe z przyjaciółmi, podczas których wszyscy doskonale się bawią. Frank gra również w lokalnym zespole Samby, „najlepszym w Dormagen, pomiędzy Düsseldorfem a Kolonią na lewym brzegu Renu” — dodaje.

W przypadku indywidualnych potrzeb szkoleniowych, prosimy o bezpośredni kontakt z Frankiem (frank.everts@ecolab.com).