Prezentacja najlepszych praktyk: wycieranie powierzchni w sterylnych pomieszczeniach

Kontrola zanieczyszczenia w pomieszczeniu sterylnym rozpoczyna się od zrozumienia prawidłowych procedur mycia i dezynfekcji w przypadku każdej przestrzeni oraz powierzchni, która ma być zdezynfekowana.

Cleanroom Surface Wiping

FILM: NAJLEPSZE PRAKTYKI DLA POMIESZCZEŃ STERYLNYCH: CHUSTECZKI DO MAŁYCH POWIERZCHNI

Kontrola zanieczyszczenia w pomieszczeniu sterylnym rozpoczyna się od zrozumienia prawidłowych procedur mycia i dezynfekcji w przypadku każdej przestrzeni oraz powierzchni, która ma być zdezynfekowana. Ten film pokazuje, jak można skutecznie myć i dezynfekować małe powierzchnie w pomieszczeniach sterylnych z wykorzystaniem najlepszych praktyk i wstępnie nasączonych chusteczek.

Zespół techniczny Ecolab Life Sciences będzie z Państwem współpracować w celu zapewnienia zrozumienia i prawidłowego wdrożenia najlepszych praktyk, aby spełnić standardy jakości i bezpieczeństwa w Państwa zakładzie.

Ecolab Life Sciences Insight Articles

Przemysł farmaceutyczno–kosmetyczny

David jest mikrobiologiem farmaceutycznym, który w swojej karierze pracował w różnych gałęziach przemysłu farmaceutycznego, w tym przy produkcji pierwotnej i wtórnej, zarówno sterylnych, jak i niesterylnych form opakowań, dla produktów szybkozbywalnych (FMCG), produkcji kontraktowej na rynki farmaceutyczne (CMO) i przy produkcji na potrzeby badań klinicznych.

Powiązane artykuły o pomieszczeniach sterylnych