Długa linia oszczędności

  1. Strona główna Nalco Water
  2. Długa linia oszczędności
Watericon

Utrzymanie zapasów żywności w ruchu jest dużym zadaniem. W branży konserwowania i butelkowania ważne jest utrzymanie linii - działającej jak dobrze nasmarowana maszyna, nawet jeśli to nie smar utrzymuje płynność pracy.

Tradycyjne smary przenośnikowe dla przetwórni żywności i napojów wymagają rozcieńczenia na miejscu i ciągłego aplikowania, co powoduje duże zużycie wody i zostawia mokre, śliskie podłogi, które zwiększają możliwość poślizgnięcia się oraz upadku. Pomyśleliśmy, że musi być na to lepszy sposób.

Opracowaliśmy innowacyjny suchy smar i zmodyfikowaliśmy system sterowania, który znacznie redukuje zużycie wody.

Dryexx

Nasi naukowcy i inżynierowie opracowali DryExx, opatentowany system suchego smarowania, który utrzymuje płynną pracę linii, jednocześnie znacznie redukując ilość wody potrzebnej w tym procesie.

System ten nie tylko zmniejsza zużycie wody, ale innowacyjny, zmodyfikowany układ sterowania optymalizuje efektywność linii, redukuje ryzyko przechylenia i rozbicia butelki oraz zatrzymania linii. DryExx poprawia również bezpieczeństwo pracowników, zapobiegając urazom spowodowanym śliskim podłożem.

W sumie pomogliśmy branży żywności i napojów zrobić krok naprzód.

Zobacz wszystkie historie Smar do przenośników

Powiązane historie

Visitors who viewed this story also viewed

Our search returned no results.