usewaterwithcare

Rozważne gospodarowanie wodą

W 2015 r. pomogliśmy naszym klientom zaoszczędzić ponad 142 miliardy galonów wody.

  1. Strona główna
  2. Zrównoważony rozwój
  3. Wpływ na klienta
  4. Rozważne gospodarowanie wodą

Kontakt

Kontakt

Ecolab Global Headquarters
Biuro ds. Zrównoważonego rozwoju
1 Ecolab Place
St. Paul, MN 55102

Prześlij swoje uwagi i sugestie za pomocą formularza. Nasz zespół ds. zrównoważonego rozwoju korporacyjnego z siedzibą w St. Paul zajmie się sprawą.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

Czysta woda: wyzwanie, którego rozwiązanie jest dla Ecolab szczególnie ważne

Ponieważ jesteśmy globalnym liderem w technologiach gospodarowania i zarządzania zasobami wodnymi, dysponujemy wyjątkowymi możliwościami, które pozwalają rozwiązywać dzisiejsze skomplikowane wyzwania dotyczące wody. Woda to część procesu wbudowanego w łańcuch wartości. Wykorzystuje się ją do mycia i odkażania, przetwórstwa żywności, uzdatniania wody kotłowej i chłodzącej, oczyszczania ścieków oraz wydobycia i przetwórstwa ropy i gazu ziemnego. We wszystkich branżach i obszarach geograficznych nasze czołowe rynkowe produkty, technologie i wiedza specjalistyczna, poparte programami automatyzacji i możliwością dostarczania precyzyjnych danych, pomagają klientom ograniczać zużycie, ponownie wykorzystywać i w bardziej zrównoważony sposób konserwować zasoby wodne.

Zarządzanie zasobami wodnymi i ich efektywne wykorzystywanie to priorytet w całej naszej firmie. Właśnie dlatego zajmująca się gospodarowaniem i uzdatnianiem wody jednostka Nalco dysponuje specjalistycznymi rozwiązaniami w zakresie oczyszczania wody i zarządzania jej zasobami, ulepszania procesów i kontroli zanieczyszczeń w wielu branżach. Angażując się w ochronę zasobów wodnych, optymalizujemy jakość produktów i zmniejszamy koszty działalności naszych klientów. Oprócz tego ograniczamy wpływ ich działalności na środowisko naturalne.