energyavail

Maksymalizacja potencjału energii

W roku 2015 pomogliśmy klientom zaoszczędzić ponad 10,5 tryliona jednostek BTU energii.

  1. Strona główna
  2. Zrównoważony rozwój
  3. Wpływ na klienta
  4. Maksymalizacja potencjału energii

Kontakt

Kontakt

Ecolab Global Headquarters
Biuro ds. Zrównoważonego rozwoju
1 Ecolab Place
St. Paul, MN 55102

Prześlij swoje uwagi i sugestie za pomocą formularza. Nasz zespół ds. zrównoważonego rozwoju korporacyjnego z siedzibą w St. Paul zajmie się sprawą.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

Wparcie produkcji zrównoważonej energii

Popyt na energię rośnie na całym świecie, a sprostanie temu zadaniu staje się coraz trudniejsze. Nasze globalne specjalistyczne produkty pozwalają firmom energetycznym pozyskiwać większą ilość energii przy użyciu mniejszej ilości zasobów. Pomagamy również firmom w oszczędzaniu energii poprzez nasze innowacyjne programy i technologie, które identyfikują i rozwiązują problemy związane z procesami oraz minimalizują zużycie energii.

Nalco Champion, nasza spółka obsługująca branżę energetyczną, dostarcza najbardziej kompleksowe, zoptymalizowane i zaawansowane technologicznie rozwiązania w zakresie procesów, produkcji i uzdatniania wody globalnym firmom działającym w przemyśle naftowym i petrochemicznym — zarówno przy wydobyciu, jak i przetwórstwie. Nasze spersonalizowane rozwiązania pozwalają uzyskiwać energię przy użyciu mniejszych ilości wody, stosować recykling wyprodukowanej wody, wdrażać procesy odsalania wody morskiej wykorzystanej do wytwarzania energii oraz oczyszczać ścieki.