CropSafeFood

Utrzymanie bezpieczeństwa żywności

W 2015 pomogliśmy zapewnić bezpieczne i zadowalające posiłki dla ponad 30 miliardów osób.

  1. Strona główna
  2. Zrównoważony rozwój
  3. Wpływ na klienta
  4. Utrzymanie bezpieczeństwa żywności

Kontakt

Kontakt

Ecolab Global Headquarters
Biuro ds. Zrównoważonego rozwoju
1 Ecolab Place
St. Paul, MN 55102

Prześlij swoje uwagi i sugestie za pomocą formularza. Nasz zespół ds. zrównoważonego rozwoju korporacyjnego z siedzibą w St. Paul zajmie się sprawą.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

Bezpieczeństwo żywności jest niezbędne do życia

Bezpieczeństwo żywności ma kluczowe znaczenie w kontekście zagwarantowania zdrowia publicznego i reputacji firm produkujących, sprzedających i serwujących posiłki oraz napoje. Pomagamy zapewnić bezpieczeństwo żywności dzięki zintegrowanemu połączeniu efektywnego mycia i poprawy stanu sanitarnego produktów oraz programów i usług, które chronią ludzi przed zagrożeniami związanymi z bezpieczeństwem żywności.

Rosnąca populacja światowa wymaga większej ilości pożywienia w większej liczbie lokalizacji. Aby sprostać tym wymogom, branża spożywcza musi dostarczać żywność o dłuższym okresie przydatności do spożycia. Produkcja żywności uzależniona jest od dostępności źródeł świeżej wody i energii. Aby żywność była bezpieczna, woda musi być bezwzględnie czysta. Nasze rozwiązania pomagają producentom żywności, restauratorom i sprzedawcom produktów spożywczych minimalizować zużycie zasobów naturalnych i jednocześnie gwarantować bezpieczeństwo żywności oraz napojów.