1. Strona główna
 2. Zrównoważony rozwój
 3. Wpływ na klienta
 4. Wartość wykładnicza: eROI
eROIpng01

Wartość wykładnicza

Nasze rozwiązania pomagają klientom osiągać ambitne cele biznesowe i środowiskowe. Dzięki unikalnemu połączeniu nauki i usług dostarczamy innowacyjne rozwiązania, które przynoszą korzyści naszym klientom. Podstawą naszego podejścia jest zrozumienie, że rzeczywista i trwała zmiana następuje szybciej, gdy korzyści ekonomiczne i środowiskowe nakładają się, zapewniając lepsze wyniki, zwiększoną wydajność operacyjną i zrównoważone oddziaływanie.

Zapewnianie wartości wykładniczej

Określamy to mianem wskaźnika zwrotu energii z inwestycji — eROISM To wykładnicza wartość zwiększonej wydajności pracy, wydajności operacyjnej i zrównoważonego oddziaływania.

Pomiar to kluczowy element naszego procesu, którego celem jest zapewnianie wykładniczych wyników. Wykorzystując opracowany przez firmę Ecolab wskaźnik eROISM , mierzymy nasz wpływ i przedstawiamy zysk z inwestycji osiągany przez naszych klientów.

Zaczynamy od tego, co najważniejsze dla naszych klientów — wydajności. Zestawiamy osiągane wyniki z danymi środowiskowymi i społecznymi oraz oszczędnością kosztów, aby wykazać potrójny poziom korzyści zrównoważonego rozwoju.

Jak wykorzystujemy wskaźnik eROI do pomiaru i dostarczania wartości wykładniczej

Nasze podejście bazujące na wskaźniku eROISM pozwala nam określać to, co najważniejsze dla naszych klientów:

 • Zwiększona wydajność: dzięki nam klienci są pewni skuteczności swojego systemu oraz zyskują czyste, bezpieczne i zdrowe środowisko pracy. Dbamy o to, aby wraz z upływem czasu rosły także korzyści.
 • Wydajność operacyjna: określamy sposoby poprawy efektywności i wyników w celu ostatecznego obniżenia całkowitych kosztów działalności.
 • Zrównoważone oddziaływanie: pomagamy klientom zmniejszać wpływ na środowisko, tak aby mogli osiągać swoje cele w zakresie zrównoważonego rozwoju. Porównujemy trwały wpływ naszych rozwiązań do wskaźników zrównoważonego rozwoju, które są zgodne z kluczowymi czynnikami biznesowymi klientów w różnych branżach przemysłu.
eROIpagepng01

Kluczowe aspekty naszej działalności

 • Bezpieczeństwo: Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom i pracownikom czystsze, bezpieczniejsze i zdrowsze środowisko pracy.
 • Woda: Nasze rozwiązania pozwalają na oszczędzanie zużycia wody i optymalizują jej jakość.
 • Energia: Oszczędzamy energię poprzez umożliwienie bardziej wydajnego działania i wspomagamy produkcję większej ilości energii poprzez odkrywanie zasobów ropy naftowej i gazu.
 • Powietrze: Zarządzamy emisją gazów cieplarnianych i poprawiamy jakość powietrza w pomieszczeniach.
 • Odpady: Pomagamy ograniczać ilość odpadów składowanych na wysypiskach śmieci.
 • Zasoby: Nasze programy i usługi poprawiają wykorzystanie zasobów i zwiększają ich żywotność.
 • Kosztów: Nasze rozwiązania mogą pomóc w obniżeniu całkowitego kosztu działalności.
 • Wydajność: Pomagamy w zwiększeniu wydajności działalności poprzez oszczędność czasu i poprawę produktywności.
 • Bezpieczeństwo żywności: Pomagamy w dostarczeniu bezpiecznej żywności poprzez ograniczenie ryzyka patogenów chorobotwórczych.
 • Jakość produktów: Pomagamy poprawić jakość produktów.

STUDIUM PRZYPADKÓW

Wykorzystanie wskaźnika eROI firmy Ecolab: mała huta stali

Film informacyjny przedstawiający metody bazujące na wskaźniku eROI, wykorzystane przez firmę Ecolab w małej hucie stali.

Wykorzystanie wskaźnika eROI firmy Ecolab: zakład produkcji żywności

Film informacyjny przedstawiający metody bazujące na wskaźniku eROI, wykorzystane przez firmę Ecolab w zakładzie produkcji żywności.

Realizacja naszych celów

Dzięki wskaźnikom eROISM mierzymy i przekazujemy klientom wykładniczą wartość naszych rozwiązań oraz pomagamy im mierzyć postęp w realizacji ich wewnętrznych celów.

Krótko mówiąc, eROISM to miara skuteczności współpracy z nami.

Broszura eROI

Zapewnianie wartości wykładniczej: zwiększona wydajność pracy, wydajność operacyjna i zrównoważone oddziaływanie.