cleansafeandhealthy

Czyste, bezpieczne i zdrowe środowisko

W 2015 r. pomogliśmy umyć ponad 34 miliardów rąk, 150 miliardów talerzy i 113 milionów wsadów prania.

  1. Strona główna
  2. Zrównoważony rozwój
  3. Wpływ na klienta
  4. Czyste, bezpieczne i zdrowe środowisko

Kontakt

Kontakt

Ecolab Global Headquarters
Biuro ds. Zrównoważonego rozwoju
1 Ecolab Place
St. Paul, MN 55102

Prześlij swoje uwagi i sugestie za pomocą formularza. Nasz zespół ds. zrównoważonego rozwoju korporacyjnego z siedzibą w St. Paul zajmie się sprawą.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

Bardziej zrównoważone działania w zakresie zdrowego środowiska

Czyste i bezpieczne środowiska pracy są niezbędne dla zdrowia pracowników, gości i dostawców oraz reputacji firm z całego świata. Dzięki naszym innowacyjnym systemom prania i mycia maszynowego w restauracjach, hotelach, szkołach i obiektach handlowych odwiedzane przez nas codziennie miejsca są czyste, bezpieczne, zdrowe i komfortowe. W placówkach opieki zdrowotnej, gdzie czyste środowiska są niezmiernie istotne, nasze rozwiązania pomagają zmniejszać liczbę zakażeń szpitalnych oraz poprawiać bezpieczeństwo pacjentów.

Bez wywierania negatywnego wpływu na satysfakcję klientów, nasze rozwiązania nie skupiają się wyłącznie na osiąganych wynikach, lecz starają się także promować zrównoważony rozwój zdrowego środowiska. Dzięki nam klienci mogą zapewniać gościom i pacjentom wyjątkowe wrażenia przy jednoczesnym obniżeniu kosztów, poprawie bezpieczeństwa pracowników i promowaniu ekologii w procesach czyszczenia, odkażania, utrzymania placówek i przetwórstwa żywności.