Kontakt z działem obsługi klienta

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Ecolab Sp. z o.o.
ul. Opolska 114, 31-323 Kraków, Polska

Dział obsługi klienta
Tel: +48 12 2616 140 | Faks: +48 12 2616 149 | Adres e-mail: dok.pl@ecolab.com

Proszę uzupełnić dane
Adres
Jak możemy się z Państwem skontaktować?
W czym możemy pomóc?

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

RZECZYWISTE RÓŻNICE W RZECZYWISTYM ŚWIECIE
 

Jesteśmy katalizatorem zmian w wielu branżach przemysłu, począwszy od produkcji żywności, przez restauracje, hotele i szpitale, a skończywszy na platformach wiertniczych, papierniach i zakładach produkcyjnych. Pomagamy naszym klientom osiągnąć ich cele biznesowe i cele zrównoważonego rozwoju poprzez pracę 26 000 naszych pracowników w terenie, wykorzystanie zaawansowanych technologii i „połączonej chemii”.

Jesteśmy pionierem w dziedzinie inteligentnych technologii — łączymy rozwiązania produktowe z analizą danych dostarczanych przez klientów, dzięki czemu możliwe staje się ograniczenie zużycia wody i energii oraz optymizacja procesów operacyjnych.

Wspieramy naszych klientów w ponad trzech milionach lokalizacji na całym świecie, dzięki czemu mamy praktyczne doświadczenie i rozumiemy codzienne wyzwania.

Kierujemy się zasadą, że trwałe zmiany osiągane są tylko wtedy, gdy uda się połączyć korzyści ekonomiczne z troską o środowisko. Dzięki naszemu opatentowanemu procesowi eROISM , mierzymy ekonomiczny, operacyjny i środowiskowy wpływ naszych rozwiązań. Możemy jasno zademonstrować jak przyczyniamy się do sukcesu naszych klientów — tworząc razem lepszą przyszłość w lepszym świecie.

Nasz wpływ na klienta

Our search returned no results.

Zobacz wszystkie historie

Informacje zawarte w raporcie dodatkowym

CSR Section 2
Zmiana dzięki zarządzaniu
Nasze wysiłki na rzecz zapewnienia zdrowej i zrównoważonej przyszłości obejmują inwestowanie w ludzi i przyrodę.
CSR Section 3
Zmiana od wewnątrz
Centrum naszej uwagi stanowią zawsze klienci. Także wewnątrz firmy dbamy o optymalne wykorzystanie wszystkich zasobów, dzięki czemu osiągamy sukcesy, dbając jednocześnie o środowisko. Rozwijamy nie tylko fabryki na całym świecie, ale również pracujemy nad udoskonaleniem procesów, aby zminimalizować wpływ na środowisko.