1. Strona główna
  2. Wyższy poziom wizyt wirtualnych z Ecolab Life Sciences
Hololens Headset

Wyższy poziom wizyt wirtualnych z Ecolab Life Sciences

Dzięki wirtualnym wizytom w oparciu o rzeczywistość mieszaną mogą Państwo wprowadzić ekspertów Ecolab do własnego zakładu z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Partnerstwo z Ecolab od zawsze oznaczało współpracę z dostępem do zaufanych ekspertów znających złożone wyzwania, którym muszą Państwo sprostać. Teraz współpraca z nimi jest jeszcze łatwiejsza i bardziej wydajna. Stosując narzędzia do rzeczywistości mieszanej firmy Microsoft, w tym HoloLens 2 i Dynamics 365 Remote Assist, wprowadzamy pełną obsługę na pierwszą linię na niespotykaną dotąd skalę.
HoloLens headset or a mobile device with Remote Assist
Jak działają wizyty wirtualne?

W zależności od Państwa potrzeb Ecolab zapewni zestaw słuchawkowy HoloLens 2 lub urządzenie przenośne z Dynamics 365 Remote Assist. HoloLens 2 jest samodzielnym komputerem niewymagającym użycia rąk, który wyposażono w kamery, głośniki, mikrofon i łączność Wi-Fi. Gdy pracownik Ecolab używa go w Państwa obiekcie, może on połączyć się i komunikować wirtualnie w czasie rzeczywistym ze zdalnymi pracownikami lub zespołami ekspertów technicznych, inżynierami oraz naukowcami, pokazując sytuację swoimi oczami. Połączona osoba lub grupa mogą zobaczyć to, co widzi użytkownik urządzenia. HoloLens 2 jest rozbudowanym zasobem, który umożliwia pełne zanurzenie się w środowisko Państwa obiektu.

HoloLens Remote Assist application

HoloLens 2 obsługuje zarówno rzeczywistość wirtualną, jak i rozszerzoną. Dzięki temu w soczewkach urządzenia można wyświetlać dokumenty techniczne, obrazy oraz nagrania wideo itp., jednocześnie korzystając z doświadczeń wizualnych w świecie rzeczywistym. Ponadto zespół wyświetlający obraz z HoloLens 2 może dodawać objaśnienia (np. rysunek, kółko, strzałka) w ramach obszaru, na który patrzy użytkownik, aby usprawnić komunikację i łatwiej nakierować na źródło problemu.

Bez względu na wykorzystywane urządzenie aplikacja Remote Assist umożliwia rozbudowaną współpracę w czasie rzeczywistym za pośrednictwem spotkań zespołowych, adnotacji, rozszerzonej rzeczywistości i innych funkcji.

Collaboration Icon
Współpraca i wskazówki w czasie rzeczywistym

Pracownicy Ecolab mogą wirtualnie wprowadzić eksperta technicznego do Państwa zakładu w czasie rzeczywistym, aby uzyskać bezpośredni wgląd w działania w obiekcie. Dzięki wizytom wirtualnym nasz zespół techniczny może poznać Państwa obiekt i sprzęt w sposób, którego nie można by osiągnąć poprzez same zdjęcia i nagrania wideo, a następnie udzielić specyficznych dla obiektu rekomendacji programów mycia, by pomóc Państwu w zwiększeniu produktywności i wydajności.

Fast time resolutions icon
Szybsze znalezienie rozwiązania

Przedstawiciele działu sprzedaży i działu technicznego Ecolab zlokalizowani w dowolnym miejscu świata mogą wirtualnie łączyć się ze zdalnymi naukowcami, inżynierami i zespołami interdyscyplinarnymi Ecolab. Dzięki mniejszej liczbie wyjazdów służbowych do skoordynowania i wyeliminowanie oczekiwania na udzielenie odpowiedzi na wiadomości e-mail i połączenia telefoniczne od zespołu technicznego mogą Państwo skrócić czas potrzebny na znalezienie rozwiązania.

Access to Technical Documents icon
Dostęp do dokumentacji technicznej i funkcji nagrywania

Wirtualne dokumenty, takie jak zdjęcie planu budynku lub instrukcji wyposażenia, można wprowadzić bezpośrednio do widoku użytkownika HoloLens 2 w czasie rzeczywistym, co pomaga w sprawniejszej realizacji zadania. Jednocześnie podczas spotkania z wykorzystaniem Remote Assist mogą Państwo wstawić dokumentację techniczną do okna czatu dla całej grupy, by mogła z niej korzystać zarówno w zakładzie, jak i zdalnie.

Przykłady z życia

Poniżej przedstawiamy przykłady pomyślnego wykorzystania przez Ecolab wirtualnych wizyt u klientów:

  • Inspekcje i audyty obiektów u producentów leków.
  • Przegląd zgodności standardowych procedur operacyjnych (SOP) z technikami w sterylnych pomieszczeniach, którzy odpowiadają za mycie i dezynfekcję.
  • Analizowanie trudnych do usunięcia zabrudzeń i pozostałości ze sprzętu produkcyjnego w obiektach zajmujących się produkcją kosmetyków.

Czy są Państwo gotowi, by wprowadzić wizyty w obiektach na nowy poziom? 

Prosimy wypełnić formularz lub zamówić wizytę u Państwa reprezentanta Ecolab, aby dowiedzieć się, jak wirtualne wizyty mogą pomóc Państwa zespołowi.

Kontakt z Ecolab Life Sciences NA

Ecolab Life Sciences to zaufany partner w zakresie jakości, bezpieczeństwa i wydajności dla producentów produktów farmaceutycznych i kosmetycznych. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Państwu w osiągnięci uwyznaczonych celów i zapewnić możliwość utrzymania się w czołówce branży.

* oznacza pole wymagane

Zaznaczenie „Tak” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Ecolab wiadomości e-mail z ofertami promocyjnymi, aktualnościami i innymi informacjami. Jeśli chcą Państwo pozostać klientami, ale nie otrzymywać wiadomości marketingowych, wystarczy przesłać swoje informacje bez zaznaczania tego pola.

Aby anulować subskrypcję lub zapoznać się z możliwościami kontaktu w związku z interesującymi Państwa produktami i usługami, prosimy odwiedzić nasze Centrum subskrypcji.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.