Metalclean

MetalClean

MetalClean stanowi element składowy wyjątkowego systemu dozowania SolidSafe. Łagodny alkaliczny środek czyszczący o doskonałej kompatybilności materiałowej. Opracowany do automatycznego przygotowywania narzędzi chirurgicznych, w tym aluminium anodyzowanego.
 1. Strona główna
 2. Nasze rozwiązania
 3. Nasza oferta
 4. System Solidsafe
 5. MetalClean

Charakterystyka produktu

 • Do mycia instrumentów chirurgicznych i akcesoriów w myjniach-dezynfektorach.
 • Jedna kapsułka MetalClean ≈ 80 l koncentratu w płynie.
 • Do dezaktywacji prionów: 10 ml/l roztworu sporządzonego przez dozownik SolidSafe jest automatycznie pobierane przez zasadoodporne pompy dozujące myjni-dezynfektora. Kryteria cyklu mycia: należy ustawić 55°C na 10 min.
 • Wartość pH przy 55°C: 10,0–10,5 w miękkiej wodzie.
 • Do rutynowego użytku: 3-6 ml/l roztworu sporządzonego przez dozownik SolidSafe jest automatycznie dozowane przez zasadoodporne pompy myjni-dezynfektora.
 • Wybierz program zgodnie z instrukcjami producenta urządzenia.
SolidsafeSystemLoadingCapsule2_RGB
System Solidsafe

System Solidsafe łączy środki chemiczne Ecolab w postaci stałej oraz innowacyjny dozownik Solidsafe. Unikalna technologia, opracowana specjalnie na rynek przygotowywania narzędzi chirurgicznych, jest dostępna wyłącznie w Ecolab. Kliknij poniżej, aby przejść do strony Solidsafe i dowiedzieć się więcej.

DO POBRANIA

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Healthcarereceptionarea550x310
ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Współpracując z klientami, Ecolab Healthcare zapewnia im poprawę wydajności, lepsze efekty końcowe oraz minimalizację ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych.