Spirigel

Spirigel™ Complete

INNOWACYJNA FORMUŁA ŻELU O OBNIŻONEJ LEPKOŚCI

Spirigel™ complete dzięki formule żelu o obniżonej lepkości daje wrażenie korzystania z płynnego preparatu do dezynfekcji rąk, jednocześnie zapewniając korzyści tradycyjnego alkoholowego preparatu. Dzięki swojej formule redukuje gromadzenie się produktu, jednocześnie utrzymując przewagę żelu nad płynem: łatwość stosowania i lepsze efekty. Spirigel™ complete łączy korzyści płynące z żelu i płynu, oferując kompletną ochronę całego personelu:

 • Redukcja ryzyka rozlania, więcej produktu pozostaje na dłoniach.
 • Brak kapania redukuje ryzyko poślizgnięć.
 • Łatwe dozowanie umożliwia zwiększenie zgodności.
 • Pompka zapewnia ekonomiczne stosowanie.
 1. Strona główna
 2. Nasze rozwiązania
 3. Nasza oferta
 4. Spirigel™ Complete

Charakterystyka produktu

Kompletne rozwiązanie

SPIRIGEL™ COMPLETE:

 • Pełne spektrum wirusobójcze i krótkie czasy działania (zgodnie z normą EN 14476)
 • Uniwersalny: możliwość stosowania na oddziałach, jak i na bloku operacyjnym.
 • Formuła żelu o obniżonej lepkości
 • Zawiera aloes, pantenol i glicerynę
 • Produkt jest dostępny w różnorodnych opakowaniach
Główne cechy Korzyści
Doskonale tolerowany przez skórę Rozumiemy, w jaki sposób dobra tolerancja skóry poprawia przestrzeganie higieny rąk, dlatego Spirigel™ complete został opracowany z myślą o pracownikach ochrony zdrowia. Jest to przyjazny dla skóry preparat zawierający aloes, pantenol i glicerynę, co czyni go idealnym do częstego stosowania.
W pełni wirusobójczy

Spirigel® complete to preparat o pełnym spektrum wirusobójczym, zapewniającym najwyższy poziom ochrony na oddziałach, jak i na bloku operacyjnym. Odpowiedni także do użycia w obszarach wysokiego ryzyka i w sytuacjach zagrożenia epidemią.

Spirigel™ complete jest skuteczny przeciwko wirusom (w tym przeciwko norowirusom), przeciwko drożdżom, prątkom gruźlicy i bakteriom w krótkim czasie działania wynoszącym zaledwie 15 sekund w odpowiednich testach in vitro. Dzięki temu świetnie nadaje się do stosowania w obszarach ochrony zdrowia.

Odpowiedni do chirurgicznej dezynfekcji rąk

Obecnie wytyczne zalecają alkoholowe preparaty do chirurgicznej dezynfekcji rąk pomiędzy operacjami zamiast tradycyjnych mydeł antyseptycznych. Spirigel™ complete jest zgodny z normą EN 12791 w zakresie chirurgicznej antyseptyki rąk.

SKŁAD

100 g zawiera następujący składnik aktywny: 85 g etanolu

Zawiera również składniki do pielęgnacji skóry: aloes, pantenol i glicerynę

Dodatkowe informacje podano na etykiecie oraz w karcie charakterystyki produktu.


Środki dezynfekcyjne stosuj bezpiecznie. Przed użyciem zapoznaj się z etykietą produktu. Wyłącznie do zastosowania profesjonalnego.

INNE PRODUKTY DO HIGIENY RĄK W SZPITALACH

Our search returned no results.

DO POBRANIA

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Healthcarereceptionarea550x310
ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Współpracując z klientami, Ecolab Healthcare zapewnia im poprawę wydajności, lepsze efekty końcowe oraz minimalizację ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych.