1. Strona główna
  2. Nasze rozwiązania
  3. Nasza oferta
  4. Skinsan Scrub N, Scrub N Foam

SKINSAN™ SCRUB N

Płyn do mycia rąk i całego ciała o działaniu mikrobójczym – skuteczne mycie i dekolonizacja bez podrażniania skóry. To doskonały wybór zarówno dla personelu, jak i pacjenta.

Charakterystyka produktu

Główne cechy Korzyści
Szerokie spektrum i długotrwałe działanie Skinsan™ Scrub N jest skuteczny wobec bakterii (łącznie łącznie z MRSA i MRGN), drożdży, wirusów osłonionych i działa skutecznie do ponad 24 godzin po użyciu. Dzięki temu chroni pacjentów przed ponownym skolonizowaniem. Jego skuteczność została potwierdzona zgodnie z najnowszymi standardami badawczymi i w codziennym użyciu w szpitalach.
Delikatność dla skóry nie wymagająca spłukiwania Wyjątkowe połączenie składników zapewnia jednocześnie czystość i dekolonizację oraz nawilżenie skóry. Unikatowe właściwości pielęgnacyjne i łagodność dla skóry Skinsan™ Scrub N zostały udowodnione w testach klinicznych in vitro oraz w codziennym użyciu w szpitalach. Skininsan™ Scrub N może być pozostawiony na skórze i nie wymaga spłukiwania.
Wygodne rozwiązanie dla pracowników ochrony zdrowia i pacjentów Możliwość wyboru formy i opakowania preparatu ułatwiają przeprowadzenie procedur dekontaminacji, niezależnie od tego czy pacjent jest unieruchomiony czy chodzący. Skinsan™ Scrub N w postaci piany ułatwia aplikację w trudnodostępnych miejscach, aby zagwarantować pełną dekolonizację.

WSKAZANIA

◢ Dekolonizacja skóry pacjenta z MRGN I MRSA (łącznie z włosami)

◢ Redukcja mikroflory skóry przed zabiegami

◢ Higieniczne mycie rąk

 

SPOSÓB POSTĘPOWANIA

Dekolonizacja pacjenta z MRSA i ogólna redukcja mikroflory skóry:

Nałóż wystarczającą ilość nierozcieńczonego preparatu Skinsan™ Scrub N na zwilżoną myjkę lub bezpośrednio na skórę, zgodnie z obowiązującą procedurą. Umyj całe ciało, twarz i włosy. W przypadku dekolonizacji MRSA/MRGN całego ciała powtarzaj codziennie do czasu, gdy dekolonizacja zostanie wykazana w testach.

 

Higieniczne mycie rąk:

Wcierać 3 ml (preparat w płynie) lub 4 dozy pompki (pianka) w suche dłonie przez 30 sekund, a następnie zmyć.

SKŁADNIKI AKTYWNE

100 g płynu zawiera:

0,9 g diglukonianu chlorheksydyny,

0,9 g chlorku didecylodimetyloamonu


Produkt wpisany na listę VAH


Środki dezynfekcyjne stosuj bezpiecznie. Przed użyciem zapoznaj się z etykietą produktu.

Powiązane oferty

Poniżej przedstawiamy listę powiązanych ofert:

No Events found

DO POBRANIA

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Healthcarereceptionarea550x310
ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Współpracując z klientami, Ecolab Healthcare zapewnia im poprawę wydajności, lepsze efekty końcowe oraz minimalizację ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych.