1. Strona główna
  2. Nasze rozwiązania
  3. Nasza oferta
  4. Silonda Sensitive
Silonda_Sensitive_500ml

Silonda™ Sensitive

Emulsje Silonda™ zachowują i regulują stopień wilgotności skóry, szczególnie w przypadku częstego mycia i dezynfekcji. Szybko działające substancje regulujące wilgotność chronią skórę przed wystąpieniem podrażnień.

Charakterystyka produktu

Nasza oferta Twoje korzyści
Wysokiej jakości płyn nawilżający do rąk i skóry Regulują trwale poziom tłuszczów oraz bilans wodny skóry
Beztłuszczowy płyn na bazie wody Dobrze się rozprowadzają i szybko wnikają w głąb skóry, wygładzają ją
Zawiera wosk pszczeli Pielęgnująca emulsja z woskiem pszczelim
Silonda™ sensitive - bezzapachowa emulsja z woskiem pszczelim Do pielęgnacji całego ciała dla wszystkich rodzajów skóry, a szczególnie dla osób o suchej, wrażliwej, lekko już uszkodzonej skórze.

SPOSÓB POSTĘPOWANIA

 

To emulsje do pielęgnacji rąk i ciała, przeznaczone do każdego typu skóry. Szczególnie zalecane w przypadku częstego mycia i dezynfekcji (po higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk). Doskonałe do pielęgnacji skóry pacjentów.

SKŁADNIKI (INCI)

 

Aqua, Paraffinum Liquidum, Propylene Glycol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Triethanolamine, Carbomer, Cera Alba, Methylparaben, Propylparaben.

Informacje dotyczące zamawiania
Szczegółowe informacje na temat produktu, wielkości opakowań i wszystkie odpowiednie kody do zamówień są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Poznaj inne produkty do higieny rąk

Poniżej przedstawiamy listę powiązanych ofert:

Our search returned no results.

DO POBRANIA

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Healthcarereceptionarea550x310
ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Współpracując z klientami, Ecolab Healthcare zapewnia im poprawę wydajności, lepsze efekty końcowe oraz minimalizację ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych.