Silonda_lipid_Produktrange

Silonda™ lipid

Emulsja typu woda w oleju. Chroni i regeneruje skórę, która jest narażona na szczególne ciężkie warunki. Jej celem jest poprawa elastyczności skóry. Do codziennej pielęgnacji oraz ochrony skóry i dłoni.

Charakterystyka produktu

Chroni i regeneruje skórę, która jest narażona na szczególne ciężkie warunki. Jego celem jest poprawa elastyczności skóry.

Główne cechy Korzyści
• Emulsja typu woda w oleju
• Ochrona skóry podczas częstego stosowania środków powierzchniowo czynnych, alkoholu, roztworów kwaśnych i zasadowych
• Zastosowano starannie dobrane składniki pielęgnacyjne
• Stale reguluje zawartość tłuszczu i poziom nawilżenia skóry
• Wspiera skórę w jej fizjologicznej obronie przed przebadanymi szkodliwymi substancjami chemicznymi
• Wspomaga regenerację zmęczonej skóry
• W ukierunkowany sposób poprawia nawilżenie i elastyczność skóry

Wykonaj następujące 4 kroki, aby uniknąć pominięcia najważniejszych części skóry.

Nałóż niewielką porcję balsamu na grzbiet dłoni. Pocieraj dłonie grzbietami, aby rozprowadzić balsam.
   
Pocieraj dłonie, splatając palce. W tym kroku dłonie zostają pokryte balsamem. Nie zapomnij o kciukach. Natrzyj balsamem paznokcie i obrąbki paznokci. Wmasuj balsam w nadgarstek.

Silonda™ to kosmetyk, którego okres przechowywania jest określony zgodnie z wymaganiami rozporządzenia kosmetycznego. W zakresie rozwoju produktu Ecolab przeprowadza szeroko zakrojone badania dotyczące stabilności, które gwarantują stabilność produktu w minimalnym okresie ważności podanym na opakowaniu.

Odpowiednią stabilność po otwarciu pojemnika zapewniono za pośrednictwem odpowiednich testów, np. testów działania konserwantów w warunkach skrajnych (warunki badań znajdują się w załączniku).

Dzięki naszym kosmetykom okres trwałości podany na produkcie jest zapewniony nawet przy wielokrotnym otwieraniu pojemnika lub otwarciu produktu w dozowniku ściennym.

W związku z tym, zgodnie z rozporządzeniem w sprawie kosmetyków, nie jest wymagane specjalne ostrzeżenie dotyczące okresu przechowywania po otwarciu.

Skład

Woda, ciekła parafina, palmitynian etyloheksylu, gliceryna, izobearynian sorbitanu, poligliceryl-3 polirycynolanowy, siarczan magnezowy, kwas mlekowy, tokoferol, uwodorniony cytrynian gliceryd palmowy, perfumy, alkohol cynamonowy, hydroksykitronalowy, izoeugenol, Geraniol, hydroksyizochemil 3-cykloheksenokarboksyaldehyd, butylofenylometylopropional, Linalol, benzylobenzoesan, heksylocynamum, olej z Cytronelli, Limonen, alfa-izometyl jononu, metyloparaben, propyloparaben.

Inne polecane produkty

Inne interesujące produkty z naszego asortymentu:

Dermados_S

Dermados™

Dozownik ścienny do ekonomicznego stosowania alkoholowego preparatu do dezynfekcji rąk oraz produktów do mycia i pielęgnacji skóry.

Wandhalterung_500ml_Flaschen

Uchwyt ścienny do butelek 500 ml

Do klejenia lub wkręcania w zestawie z pompą dozującą 1 ml.


Produkty do mycia i dezynfekcji w placówkach ochrony zdrowia

Poniżej przedstawiamy listę powiązanych ofert:

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi produktami.

DO POBRANIA

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Healthcarereceptionarea550x310

ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Współpracując z klientami, Ecolab Healthcare zapewnia im poprawę wydajności, lepsze efekty końcowe oraz minimalizację ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych.