Sekumatic_FR_Produktpalette

Sekumatic™ FR

Płynny, wysoce alkaliczny środek myjący do maszynowego przygotowania narzędzi, charakteryzujący się wysoką skutecznością mycia. Nie zawiera środków powierzchniowo czynnych. W celu zneutralizowania po myciu zaleca się stosowanie produktów Sekumatic™ FNZ lub Sekumatic™ FNP.

Charakterystyka produktu

Wysoka wydajność czyszczenia bez piany.

  • Ekonomiczne dozowanie
  • Skuteczne czyszczenie
  • Szerokie spektrum zastosowania
Główne cechy Korzyści
Odczyn alkaliczny, bez środków powierzchniowo czynnych Szczególnie wysoka skuteczność mycia typowych zabrudzeń z obszaru medycznego bez tworzenia piany.
Optymalnie dobrane składniki preparatu Umożliwia wydajne i ekonomiczne dawkowanie
Zawiera inhibitory korozji Maksymalna zgodność materiałowa zapewnia długotrwałą wartość retencyjną instrumentów medycznych

W sprzęcie do mycia i dezynfekcji w obszarze medycznym można go używać od 3-5 ml/l przy wszystkich stopniach twardości wody.

Do mycia narzędzi chirurgicznych i innych narzędzi medycznych oraz akcesoriów, które można termicznie zdezynfekować w temperaturze 93°C.

Zalecamy przeprowadzanie neutralizacji z wykorzystaniem 1-3 ml/l środka Sekumatic™ FNZ lub Sekumatic™ FNP. Do kolejnej dezynfekcji termiczno-chemicznej: 10 ml/l środka Sekumatic™ FD lub Sekumatic™ FDR przy 60°C przez 5–10 min.

Do mycia obuwia operacyjnego i medycznych materiałów termolabilnych w temperaturze 45 do 60°C.

Do mycia szkła laboratoryjnego i butelek dla niemowląt.

Do płukania końcowego najlepiej używać wody w pełni destylowanej (DI).

 

Środek czyszczący do narzędzi medycznych

 

 

INNE PRODUKTY DO MYCIA I DEZYNFEKCJI NARZĘDZI

Poniżej przedstawiamy listę powiązanych ofert:

DO POBRANIA

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Healthcarereceptionarea550x310
ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Współpracując z klientami, Ecolab Healthcare zapewnia im poprawę wydajności, lepsze efekty końcowe oraz minimalizację ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych.