Sekumatic_FK_Produktpalette

Sekumatic™ FK

Skuteczny środek nabłyszczający do urządzeń do mycia i dezynfekcji, a także do systemów odkażania łóżek i wózków. Szczególnie dobrze nadaje się do wszystkich narzędzi metalowych, szklanych, ram łóżek, wózków transportowych, pojemników i obuwia operacyjnego. Skraca czas suszenia i umożliwia bezproblemowe suszenie prania. Spełnia wymagania AK-BWA.

Charakterystyka produktu

Dobrze nadaje się do wszystkich narzędzi metalowych, szklanych, ram łóżek, wózków transportowych, pojemników i obuwia operacyjnego.

  • Skraca czas schnięcia
  • Szczególnie kompatybilny z materiałami
  • Wydajne dawkowanie
Główne cechy Korzyści
Zmniejsza napięcie powierzchniowe wody Skraca czas suszenia, oszczędzając energię. Umożliwia bezproblemowe suszenie mytego elementu.
Preparat o lekko kwasowej wartości pH Chroni myty przedmiot i maszyny przed tworzeniem się kamienia
Inhibitory korozji i twardości wody Możliwość zastosowania na wszystkich poziomach twardości wody Wysoka ochrona materiału w przypadku długotrwałego zachowania wartości maszyn i przedmiotów do mycia

Obszar zastosowań

Do narzędzi chirurgicznych, narzędzi dentystycznych, narzędzi z tworzywa i elastomerów (z obszarów anestezji, chirurgii i urologii), ram łóżek, wózków transportowych, pojemników, obuwia operacyjnego i akcesoriów ze szkła medycznego oraz szkła laboratoryjnego. Produkt charakteryzuje się niską piennością, ponieważ wykorzystuje specjalne niskopienne środki powierzchniowo czynne.

Użycie

Dozowanie odbywa się za pomocą pompy dozującej automatycznych maszyn lub systemów do ponownego przetwarzania. Ilość dozowania w urządzeniach do mycia i dezynfekcji 0,3-1 ml/l

Skład

Niejonowe środki powierzchniowo czynne, solubilizatory, inhibitory korozji, kwas cytrynowy

Użycie (po rozpoczęciu) Okres trwałości
 
W pojemniku
 
do nadrukowanego terminu ważności

1
W celu zapewnienia właściwego przechowywania środków higienicznych i dezynfekujących należy przechowywać oryginalne pojemniki (kanistry, wiadra lub butelki) ze skoncentrowanymi środkami dezynfekującymi (lub w proszku) w temperaturze poniżej 25°C, w suchym i czystym otoczeniu. Krótki okres przechowywania poniżej lub powyżej wskazanej temperatury przechowywania (np. podczas transportu) nie zmniejszy skuteczności. Po każdym użyciu pojemniki należy szczelnie zamknąć. Należy również uważać, aby koncentrat pozostający w pojemniku nie został zanieczyszczony podczas przygotowywania roztworu do użycia.

Dane chemiczno-fizyczne
Gęstość 20°C 1,05 g/ml
Wartość pH* (koncentrat) 20°C 2,1 - 3,1
Wartość pH* (roztwór, 1 ml/l w wodzie zdemineralizowanej) 20°C około 5


*
Pomiary wartości pH w warunkach roboczych zawsze przy użyciu pehametru z kompensacją temperatury.

 

pikto_instrumente_maschinellŚrodek nabłyszczający do urządzeń medycznych

 

 

INNE PRODUKTY DO MYCIA I DEZYNFEKCJI NARZĘDZI

Poniżej przedstawiamy listę powiązanych ofert:

DO POBRANIA

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Healthcarereceptionarea550x310
ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Współpracując z klientami, Ecolab Healthcare zapewnia im poprawę wydajności, lepsze efekty końcowe oraz minimalizację ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych.