1. Strona główna
  2. Nasze rozwiązania
  3. Nasza oferta
  4. Materiały dotyczące COVID-19 dla producentów przemysłowych
water, people, nalco water

Koronawirus (COVID-19):​ przygotowanie i reakcja przedsiębiorstw przemysłowych

Pandemia COVID-19 stwarza nowe wyzwania dla przedsiębiorstw przemysłowych i produkcyjnych. Wiele z nich uważanych jest za niezbędne dla społeczeństwa. Producenci, elektrownie, przetwórcy minerałów, papiernie, rafinerie i inne zakłady są pod rosnącą presją związaną z kontynuowaniem działalności, a w niektórych przypadkach zwiększeniem produkcji w celu zaspokojenia niespotykanego popytu. Inne firmy szukają wsparcia, ponieważ musiały spowolnić produkcję lub tymczasowo zamknąć zakłady. W wielu przypadkach nasi klienci podejmują dodatkowe środki ostrożności, takie jak na przykład ograniczony dostęp do zakładów, aby zapewnić bezpieczeństwo pracownikom.

Przedsiębiorstwa przemysłowe i COVID-19

Nalco Water dostrzega właściwą równowagę wymaganą do utrzymania wydajności i zminimalizowania ryzyka narażenia na COVID-19. Możemy stworzyć rozwiązania najlepiej odpowiadające Państwa środowisku przemysłowemu i potrzebom operacyjnym. Od szczegółowych planów i procedur w zakresie obsługi po technologię cyfrową umożliwiającą zdalne monitorowanie — dostosowujemy rozwiązania, aby zapewnić ciągłość biznesową w tych niecodziennych okolicznościach. Ponadto, jako firma Ecolab, możemy zaoferować kluczowe produkty do mycia i dezynfekcji w celu zapewnienia bezpieczeństwa środowiska przemysłowego.

Więcej informacji o sposobie, w jaki Ecolab umożliwia ochronę klientów i pracowników, znajduje się pod tym linkiem. 

Znaczenie technologii cyfrowej

OSIĄGNIĘCIE CELÓW BĘDZIE MOŻLIWE DZIĘKI NASZEJ STRATEGII INNOWACJI, KTÓRA ŁĄCZY NAJLEPSZE TECHNOLOGIE W DZIEDZINIE CHEMII, INŻYNIERII I TECHNOLOGII CYFROWEJ Z NAJLEPSZYMI W BRANŻY USŁUGAMI.

Rozwiązania cyfrowe mają kluczowe znaczenie dla utrzymania wydajności i przejrzystości, gdy obecność w zakładzie jest ograniczona. Nasze rozwiązania umożliwiają monitorowanie najważniejszych systemów w dowolnym miejscu i czasie. Nalco Walter po wprowadzeniu innowacyjnej technologii zdalnego monitorowania 3D TRASAR w 1988 r. stała się pionierem w dziedzinie technologii cyfrowej stosowanej w przemyśle. Nalco Water wdrożyła ponad 40 000 sterowników 3D TRASAR™ na całym świecie. Co więcej, System Assurance Center zapewnia możliwość zdalnego monitorowania 24/7, co pozwala na ścisłe obserwowanie systemów, jednocześnie koncentrując się na tym, co najważniejsze — na pracownikach.

 

Rozwiązania 3D TRASAR™

3D TRASAR™ wykorzystuje połączony ekosystem inteligentnej technologii, innowacyjne środki chemiczne oraz rozległą wiedzę specjalistyczną, aby proaktywnie rozwiązywać problemy i zapewniać wymierne wyniki

3DTforCoolingWater
Technologia 3D TRASAR™ do wody chłodniczej
Yellow_boiler_system.jpg
Technologia 3D TRASAR™ dla kotłów
3DTRASARMembranes
Technologia 3D TRASAR™ dla membran
3dtrasrfDAF_coverpic
Technologia 3D TRASAR™ dla separatorów flotacyjnych (DAF)
iStock_000012363583XLarge_metal_bar_casting.jpg
Technologia 3D TRASAR™ dla maszyn odlewniczych​
3dtcrudeunitoverhead
Technologia 3D TRASAR™ dla systemów rurociągów do transportu surowców

Innowacje, informacje i zdalne monitorowanie

Nasze innowacje łączą w sobie rozwiązania bazujące na danych​​​, badaniach naukowych oraz usługach, aby przenieść wydajność i zrównoważony rozwój na wyższy poziom.

SAC Image
SYSTEM ASSURANCE CENTER

Nasz połączony ekosystem inteligentnej technologii, środków chemicznych, rozległej wiedzy specjalistycznej i praktycznych informacji oparty o technologię 3D TRASAR™ wspiera unikalne wymogi klientów związane z gospodarką wodną, umożliwiając jeszcze lepszą optymalizację działalności.

REfined Knowledge brochure image
REFINED KNOWLEDGE™

Rzetelne, inteligentne dane umożliwiają maksymalizację wydajności i rentowności działalności przedsiębiorstw z branży rafineryjnej i petrochemicznej. Uzyskanie dostępu do danych dotyczących wydajności Państwa systemu będzie możliwe w każdej chwili i z dowolnego miejsca.

OMNI
OMNI™

OMNI to kompleksowy program dla przemysłu energetycznego i chemicznego, który zapewnia niezrównaną wiedzę dotyczącą wydajności krytycznych zasobów, zapewniając skokową zmianę w zakresie niezawodności i rentowności we wszystkich procesach.

iStock_71657677_MEDIUM_cooling_tower.jpg
RAPID BIO INTELLIGENCE

Jest lepszy sposób na kontrolowanie bakterii w wodzie chłodzącej.

Bądź na bieżąco z COVID-19

Sytuacja z COVID-19 zmienia się każdego dnia. Firma Ecolab oraz Nalco Water są Państwa zaufanymi partnerami, zapewniając specjalistyczną wiedzę i porady dotyczące sposobów walki z rozprzestrzenianiem się COVID-19 oraz ograniczenia ryzyka zakażenia pracowników i klientów. Zachęcamy do wypełnienia formularza, by być na bieżąco z najnowszymi informacjami o COVID-19 i zapisać się do subskrypcji informacji promocyjnych dotyczących Państwa branży.

iStock-157524977.jpg