SaniCloth_Active_Gruppenbild_62015

Sani-Cloth™ Active

Gotowe do użycia bezalkoholowe chusteczki o właściwościach dezynfekcyjno-myjących.

Łączą w sobie szerokie spektrum działania (obejmujące m.in. Norowirusy) z doskonałą tolerancją materiałową. Chusteczki cechuje szerokie spektrum działania mikrobójczego wobec: bakterii, prątków, grzybów, wirusów łącznie z wirusem Noro i Polio.

Charakterystyka produktu

Skuteczność chusteczek Sani-Cloth Active potwierdzono przy pomocy testów roztworu odciśniętego z chusteczki - oddaje to rzeczywiste warunki stosowania chusteczek.

Sani-Cloth Active zapewniają:

  • Mycie i dezynfekcję w jednym, prostym kroku
  • Doskonałą kompatybilność materiałową
  • Kompatybilność z sondami ultradźwiękowymi
  • Wygodne i łatwe w użyciu chusteczki oraz wielkości opakowań
Główne cechy Korzyści
Szerokie spektrum działania Chusteczki Sani-Cloth Active są skuteczne w zwalczaniu szerokiej gamy mikroorganizmów, w tym bakterii, prątków gruźlicy, grzybów i wirusów (w tym Noro) w krótkich czasach działania.
Skuteczność sprawdzona również dla roztworu odciśniętego z chusteczki Wstępnie nasączone chusteczki są rozwiązaniem sprawdzonym pod względem wydajności uwalniania roztworu w rzeczywistych warunkach pracy, zapewniając pełne spektrum skuteczności na rozmaitych powierzchniach.
Doskonałą kompatybilność materiałową Chusteczki bezalkoholowe, bezchlorowe i bez PAA zapewniają doskonałą kompatybilność materiałową z większością powierzchni (w tym sondy USG) w placówkach ochrony zdrowia.
Niezawodność i wygoda Gotowe do użycia chusteczki łączą w sobie mycie i dezynfekcję z wygodą i łatwością stosowania, zapewniając efektywne i niezawodne użytkowanie produktu.

OBSZAR ZASTOSOWAŃ

Do dezynfekcji i mycia sprzętu medycznego, powierzchni i instrumentarium w szpitalach, domach opieki i w gabinetach stomatologicznych, kosmetycznych, łącznie z powierzchniami wrażliwymi na działanie alkoholi, np. głowic USG, przedmiotów z akrylu i pleksi.

 

SPOSÓB POSTĘPOWANIA

Chusteczki wyjmować pojedynczo z pojemnika i przetrzeć dezynfekowane powierzchnie. Pozostawić do wyschnięcia, nie spłukiwać. Zastosowanie chusteczki myjąco-dezynfekującej nie zastępuje regularnego mycia.

SKŁAD

100g roztworu nasączającego jako substancje aktywne zawiera: 0,45 g chlorek didecylodimetyloamoniowy.

Dodatkowe informacje podano na etykiecie oraz w karcie charakterystyki produktu.


Produkt wpisany na listę VAH


0086


Środki dezynfekcyjne stosuj bezpiecznie. Przed użyciem zapoznaj się z etykietą produktu. Wyłącznie do zastosowania profesjonalnego.

PRODUKTY DO DEZYNFEKCJI RÓŻNEGO RODZAJU POWIERZCHNI W PLACÓWKACH OCHRONY ZDROWIA

Poniżej przedstawiamy listę powiązanych ofert:

No Events found

DO POBRANIA

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Healthcarereceptionarea550x310
ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Współpracując z klientami, Ecolab Healthcare zapewnia im poprawę wydajności, lepsze efekty końcowe oraz minimalizację ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych.