IncidesN_Family_42015

Incides™ N

Gotowe do użycia chusteczki do dezynfekcji powierzchni sprzętu medycznego

Szybko działające gotowe do użycia alkoholowe chusteczki dezynfekcyjne łączą w sobie szybkość działania, szerokie spektrum oraz łatwość stosowania.

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Chusteczki Incides N, dostępne w pojemniku oraz opakowaniu uzupełniającym, zapewniają:

  • Krótkie czasy działania
  • Bezpośrednie użycie
  • Opinię dermatologiczną
  • Szybkie schnięcie bez pozostałości na powierzchniach
Główne cechy Korzyści
Szerokie spektrum mikrobójcze w krótkim czasie działania Dzięki szerokiemu spektrum skuteczności mikrobójczej wobec bakterii, prątków gruźlicy, drożdżaków i wirusów, w krótkim czasie działania, chusteczki Incides N na bazie alkoholu oferują doskonałe właściwości dezynfekcyjne na wszystkich powierzchniach odpornych na działanie alkoholi. Idealnie nadają się do oddziałów intensywnej terapii i innych obszarów wysokiego ryzyka.
Skuteczność sprawdzona również dla roztworu odciśniętego z chusteczki Skuteczność została sprawdzona dla roztworu odciśniętego z chusteczki oraz w rzeczywistych warunkach pracy, gwarantując działanie mikrobójcze na powierzchniach dezynfekowanych chusteczkami Incides N.
Niezawodność i wygoda Gotowe do użycia chusteczki łączą szybką dezynfekcję z wysoką kompatybilnością materiałową, zapewniając efektywne i niezawodne użytkowanie produktu.

OBSZAR ZASTOSOWAŃ

Szybka dezynfekcja sprzętu medycznego i małych powierzchni odpornych na działanie alkoholi w rozumieniu Dyrektywy o Wyrobach Medycznych (93/42/EEC) w szpitalach, domach opieki i gabinetach stomatologicznych, np. sprzętu na blokach operacyjnych, końcówek stomatologicznych i wózków transportowych.


SPOSÓB POSTĘPOWANIA

Chusteczki wyjmować pojedynczo z pojemnika i przetrzeć dezynfekowane powierzchnie. Pozostawić do wyschnięcia, nie spłukiwać. Po użyciu zamknąć pojemnik.

SKŁAD

100 g roztworu nasączającego jako substancje aktywne zawiera: 35 g 2-propanol, 25 g 1-propanol.

Dodatkowe informacje podano na etykiecie oraz w karcie charakterystyki produktu.

0297


Środki dezynfekcyjne stosuj bezpiecznie. Przed użyciem zapoznaj się z etykietą produktu. Wyłącznie do zastosowania profesjonalnego.

Materiały do pobrania

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

INNE PRODUKTY DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI W SZPITALACH I GABINETACH

Poniżej przedstawiamy listę powiązanych ofert:

No Events found