Sekusept Multienzyme P

SEKUSEPT™ MULTIENZYME P

Dokładne mycie instrumentów medycznych i endoskopów to podstawowy wymóg skutecznej dezynfekcji. Odpowiednio dobrana kombinacja czterech enzymów ze środkami powierzchniowo czynnymi i innymi składnikami preparatu Sekusept™ Multienzyme P zapewnia doskonałe wyniki mycia. Sekusept™ Multienzyme P to idealny środek enzymatyczny do mycia wszystkich rodzajów instrumentów medycznych, w tym endoskopów giętkich.

Charakterystyka produktu

  • Optymalnie dopasowana kombinacja 4 enzymów
  • Bardzo dobra kompatybilność materiałowa
  • Zgodnie ze standardem RKI, nie wymaga czyszczenia wstępnego
Główne cechy Korzyści
Innowacyjna kombinacja czterech enzymów i substancji powierzchniowo czynnych Najlepsze właściwości myjące. Najkrótszy czas mycia bez ryzyka konieczności powtarzania procesu czyszczenia.
Doskonała kompatybilność materiałowa Nadaje się do wszystkich rodzajów instrumentów medycznych oraz endoskopów giętkich
Butelka 2 l z wskaźnikiem poziomu napełnienia Optymalna kontrola poziomu napełnienia i bezpieczne dozowanie
Bez efektu pienienia Nadaje się do myjki ultradźwiękowej
Przejrzyste niebieskie zabarwienie Roztwór czyszczący zapewnia dobrą widoczność narzędzi w kąpieli

W zależności od rodzaju i stopnia zabrudzenia przygotować roztwór od 0,3% (3 ml/l) do 2% (20 ml/l). Umieścić instrumenty do oczyszczenia w roztworze, upewniając się, że wszystkie powierzchnie zostały całkowicie zwilżone. Myć narzędzia medyczne, zgodnie z instrukcją załączoną przez producenta sprzętu, jeżeli mycie tego wymaga usunąć pozostałe zanieczyszczenia mechanicznie (np. szczotkowanie, wycieranie). Podczas stosowania w myjkach ultradźwiękowych, zwrócić uwagę na przykrycie komory myjki w trakcie pracy urządzenia. Spłukać wodą o jakości co najmniej wody pitnej. Jeżeli następnie prowadzona jest dezynfekcja, w celu wykluczenia rozcieńczenia roztworu środka dezynfekującego konieczne jest osuszenie zewnętrznych powierzchni i wewnętrznych kanałów endoskopu.

Do dalszego etapu dezynfekcji końcowej polecamy nasz produkt: Sekusept™ aktiv

 

pikto_instrumente_manuellMycie urządzeń medycznych

INNE PRODUKTY DO MYCIA I DEZYNFEKCJI NARZĘDZI

Poniżej przedstawiamy listę powiązanych ofert:

DO POBRANIA

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Healthcarereceptionarea550x310
ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Współpracując z klientami, Ecolab Healthcare zapewnia im poprawę wydajności, lepsze efekty końcowe oraz minimalizację ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych.