1. Strona główna
  2. Nasze rozwiązania
  3. Nasza oferta
  4. PERformance 60
Nurse with towels

PERformance® 60
Dezynfekcja bielizny szpitalnej w temperaturze 60°C

Ecolab wyznacza trwałe standardy w kwestii jakości, wydajności energetycznej oraz oszczędności w branży pralniczej dzięki programowi PERformance® 60. Dla pralni oznacza to wysoką jakość oraz zmniejszenie wydatków na wodę i energię.

Pojęcie PERformance® 60 obejmuje technologię emulsji opatentowanej przez Ecolab w połączeniu z produktem do wybielania i dezynfekcji Ozonit Performance. Połączenie tych 2 komponentów obniża całkowite koszty operacyjne pralni i pozwala osiągnąć doskonałe efekty prania już w 60°C, jednocześnie zapewniając pełną dezynfekcję bielizny.
PERformance® 60 zwiększa efektywność, oszczędność wody i energii oraz poprawia wydajność Państwa pralni.

Technologia emulsji opatentowana przez Ecolab

Detergent vs Emulsion
unikalna receptura
Opracowana przez Ecolab formuła emulsji oferuje najsilniejszy i najbardziej skoncentrowany środek piorący w branży pralniczej.
Dzięki innowacyjnemu składowi i specyficznej metodzie produkcji, mikroskopijne cząsteczki emulsji znacznie głębiej wnikają w tkaniny i wydajniej usuwają różne zabrudzenia niż klasyczne detergenty. Technologia ta posiada również bardzo dobre właściwości płuczące i pozwala na pominięcie 1-2 etapów płukania, co skutkuje zmniejszonym zużyciem wody i zwiększeniem wydajności pralni.
Technologię emulsji można stosować do prania wszystkich rodzajów tkanin, w tym bielizny szpitalnej.

Powiązane oferty

Poniżej przedstawiamy listę powiązanych ofert:

Our search returned no results.