Nurse with towels

PERformance® 60


Dezynfekcja bielizny szpitalnej w temperaturze 60°C

Ecolab wyznacza trwałe standardy w kwestii jakości, wydajności energetycznej oraz oszczędności w branży pralniczej dzięki programowi PERformance® 60. Dla pralni oznacza to wysoką jakość oraz zmniejszenie wydatków na wodę i energię.

Koncepcja PERformance​​​​​​​® 60 obejmuje technologię emulsji Ecolab w połączeniu z produktem do wybielania i dezynfekcji Ozonit Performance. Połączenie tych 2 komponentów obniża całkowite koszty operacyjne pralni i pozwala osiągnąć doskonałe efekty prania już w 60°C, jednocześnie zapewniając pełną dezynfekcję bielizny. PERformance® 60 zwiększa efektywność, oszczędność wody i energii oraz poprawia wydajność Państwa pralni.

Detergent vs Emulsion
Unikalna formuła emulsji

Opracowana przez Ecolab technologia emulsji oferuje najsilniejszy i najbardziej skoncentrowany środek piorący w branży pralniczej.
Dzięki innowacyjnemu składowi i specyficznej metodzie produkcji, mikroskopijne cząsteczki emulsji znacznie głębiej wnikają w tkaniny i wydajniej usuwają różne zabrudzenia niż klasyczne detergenty. Technologia ta zapewnia również bardzo dobre właściwości płuczące i pozwala na pominięcie 1-2 etapów płukania, co skutkuje zmniejszonym zużyciem wody i zwiększeniem wydajności pralni.
Technologię emulsji można stosować do prania wszystkich rodzajów tekstyliów, w tym bielizny szpitalnej, oraz jako integralną część rozwiązania PERformance® 60.

Elis building in Nanterre
Dążenie do zrównoważonego rozwoju w pralniach przemysłowych
Historia technologii emulsji

Firma ELIS (Europe Linge Services) została założona w 1883 roku jako rodzinne przedsiębiorstwo. Obecnie firma działa na międzynarodową skalę w branży tekstylnej, higieny i obsługi obiektów. Pomogła we wprowadzeniu w Europie modelu biznesowego polegającego na wynajmie używanych tekstyliów. Ecolab z dumą obsługuje kilka placówek ELIS w całej Europie. Wdrażając odchudzone procesy wraz z naszą technologią produktów w emulsji, zapewniamy odpowiednie, precyzyjne i bezpieczne dozowanie przy ograniczeniu zużycia wody i energii. Jest to doskonały przykład ilustrujący, jak osiągać więcej przy mniejszych nakładach…


Zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony
Rozwiązanie przeciwko wirusowi SARS-CoV-2

Eliminacja czynników chorobotwórczych z tekstyliów jest jednym z odpowiednich parametrów oceny wydajności procesu prania. Rozwiązanie PERformance® 60 D+ zapewnia udowodnioną skuteczność przeciwko bakteriom, drożdżom i wirusom, w oparciu o zarejestrowane procesy oraz jest skuteczne przeciwko wirusowi SARS-CoV-2.

Powiązane programy

No related program pages were found.