Peresal_6L

Peresal®

Środek dezynfekcyjny do dializatorów

Peresal to specjalny środek dezynfekcyjny z kwasem nadoctowym, przeznaczony do uzdatniania wody i systemów dostarczających dializat w aparaturze do dializ.

Charakterystyka produktu

  • Niezwykle skuteczny podczas usuwania pozostałości węglanowych z systemu dializ
  • Bardzo ekonomiczny
  • Wysoka kompatybilność materiałowa

OBSZAR ZASTOSOWAŃ

Do dezynfekcji i odwapniania pozaustrojowych urządzeń do hemodializy w temperaturze operacyjnej.

Sposób postępowania

Peresal jest używany w stężeniu wynoszącym około 3% i efektywny po około 5–15 minutach. Podczas stosowania produktu należy przestrzegać instrukcji podanych przez producenta urządzenia.  Roztwór można całkowicie wypłukać, nie pozostawiając osadu.

Kontrola wypłukania bez pozostawiania osadu:

Zanurzyć papierek z jodem potasu na około 5 sekund w wypływającej z urządzenia wodzie (płukanie). Jeżeli nie wystąpi przebarwienie papierka jest to wskaźnikiem właściwego wypłukania urządzenia. (Dodatkowo porównać z wodą zasilającą urządzenie). Nie należy mieszać środka z innymi środkami do mycia i dezynfekcji. Połączenie ze związkami zawierającymi lub uwalniającymi czynny chlor powoduje wyzwalanie się go w postaci gazu.

Należy zapoznać się z informacją umieszczoną na etykiecie produktu.


Wyłącznie do zastosowania profesjonalnego.


0297

 

DO POBRANIA

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Healthcarereceptionarea550x310
ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Współpracując z klientami, Ecolab Healthcare zapewnia im poprawę wydajności, lepsze efekty końcowe oraz minimalizację ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych.