Peresal_6L

Peresal™

Środek do dezynfekcji i odwapniania aparatury hemodializacyjnej. Ze względu na kontakt z krwią pacjentów, dezynfekcja aparatury do hemodializy jest absolutnie niezbędna, by zapewnić ochronę przed zakażeniem pacjentom i pracownikom.

  1. Strona główna
  2. Nasze rozwiązania
  3. Nasza oferta
  4. Peresal™

Charakterystyka produktu

Ze względu na kontakt z krwią pacjentów, konieczna jest dezynfekcja aparatury do hemodializy, aby zapewnić ochronę przed zakażeniem pacjentom i personelowi. Brak zagrożenia dla pacjentów z powodu nagromadzenia drobnoustrojów

  • Bezpieczny
  • Wydajna

 

Główne cechy Korzyści
Skuteczny przeciwko bakteriom (nawet przeciwko prątkom gruźlicy), grzybom i zarodnikom; wirusobójczy wg normy EN 14476 Zwiększa bezpieczeństwo pacjentów
Produkt kwaśny Regularne stosowanie zapobiega powstawaniu osadów wapnia w całym obiegu dializy.
Niska przewodność Nie zakłamuje wskazań informacyjnych o gotowości urządzenia do dializy
Prosty skład Bardzo dobra kompatybilność materiałowa
Można go wypłukać bez pozostawiania osadu Brak zagrożenia dla pacjentów z powodu nagromadzenia
Koncentrat Ekonomiczny ze względu na małą ilość odpadów z opakowania i niższe zużycie zasobów

Do dezynfekcji i odwapniania aparatury do hemodializy pozaustrojowej w temperaturze roboczej.
Peresal stosowany jest w 3% stężeniu z czasem styczności wynoszącym 5 minut. Preparat stosować zgodnie z instrukcjami producenta urządzenia. Aplikowany roztwór można wypłukać bez pozostawiania osadu.

Kontrola wypłukania: Papierek nasączony jodkiem potasu zanurzyć na 5 sekund w wypływającej wodzie płuczącej. Zabarwienie papierka na żółty kolor oznacza, że system został odpowiednio wypłukany. Uwaga: Nie mieszać produktu z innymi środkami myjącymi i dezynfekującymi. Połączenie z produktami zawierającymi czynny chlor lub produktami wydzielającymi gazowy chlor.

 

Pikto_Instrumente_Haemodialyse_50x50Dezynfekcja i odwapnianie aparatury do hemodializy
0297

 

 

DO POBRANIA

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Healthcarereceptionarea550x310
ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Współpracując z klientami, Ecolab Healthcare zapewnia im poprawę wydajności, lepsze efekty końcowe oraz minimalizację ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych.