1. Strona główna
  2. Nasze rozwiązania
  3. Nasza oferta
  4. Incidin™ Foam

Incidin™ Foam

Pianka gotowa do użycia

Gotowa do użycia pianka/spray do mycia i dezynfekcji powierzchni zapewnia niezwykle krótki czas działania i doskonałe właściwości myjące. Dzięki doskonałym właściwościom pieniącym, gwarantuje użytkownikom wysoki poziom niezawodności.

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Pianka Incidin zapewnia:

  • Szerokie spektrum działania
  • Dozowany w postaci piany
  • o świeżym cytrynowym zapachu.
  • Kompatybilność z systemem suchych chusteczek Incidin Dry Wipes

 

Dlaczego warto korzystać z pianki Incidin?

Główne cechy Korzyści
Szerokie spektrum działania Działa skutecznie przeciw bakteriom (w tym prątki gruźlicy), drożdżom i wirusom. Pianka Incidin Foam nadaje się także do stosowania na zróżnicowanych powierzchniach, łącznie z obszarami wysokiego ryzyka.
Mycie i dezynfekcja w jednym kroku Dzięki myciu i dezynfekcji w jednym kroku, pianka Incidin Foam zapewnia wysoką skuteczność działania.
Niezawodne stosowanie Pianka Incidin jest bardzo łatwa w aplikacji, a jej doskonała spieniona formuła gwarantuje brak tworzenia się aerozoli.

Ze względu na szeroką kompatybilność materiałową na większości powierzchni, pianka Incidin gwarantuje doskonałe rezultaty w zróżnicowanych zastosowaniach.

OBSZAR ZASTOSOWAŃ

Preparat jest przeznaczony do mycia i szybkiej dezynfekcji powierzchni takich jak: aparatura medyczna, sprzęt rehabilitacyjny, fotele zabiegowe, stelaże łóżek, leżanki, płyty akrylowe i inne powierzchnie nieodporne na działanie alkoholi.

 

Sposób postępowania

Roztwór gotowy do użycia. Spryskać (40 ml/m2) z odległości ok. 30 cm nierozcieńczonym preparatem dezynfekowane powierzchnie, pozostawić do wyschnięcia (1 do 10 min), a następnie przetrzeć ręcznikiem jednorazowym. Ewentualnie nierozcieńczony produkt nanieść na ręcznik papierowy i przetrzeć nim dezynfekowane powierzchnie i pozostawić do wyschnięcia (1 do 10 min). Należy całkowicie zwilżyć wszystkie powierzchnie przeznaczone do dezynfekcji.

Skład

100 g preparatu zawiera jako substancje czynne:
20 g 2-propanol, 10 g etanol, 0,2 g chlorek benzyloalkiloamonowy, 0,01 g glukoprotamina.

Dodatkowe informacje podano na etykiecie oraz w karcie charakterystyki produktu.


Produkt wpisany na listę VAH


0297


Środki dezynfekcyjne stosuj bezpiecznie. Przed użyciem zapoznaj się z etykietą produktu. Wyłącznie do zastosowania profesjonalnego.

PRODUKTY DO CZYSZCZENIA ORAZ DEZYNFEKCJI W OŚRODKACH OCHRONY ZDROWIA

Poniżej przedstawiamy listę powiązanych ofert:

No Events found

DO POBRANIA

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Healthcarereceptionarea550x310
ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Współpracując z klientami, Ecolab Healthcare zapewnia im poprawę wydajności, lepsze efekty końcowe oraz minimalizację ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych.