Chusteczki Incidin™ FlexPack

Chusteczki Incidin™ FlexPack

Dozownik higienicznych jednorazowych chusteczek do łatwej i skutecznej dezynfekcji powierzchni: w połączeniu z wybranymi środkami do dezynfekcji powierzchni Ecolab Incidin™, Incidin™ FlexPack to zaawansowane rozwiązanie do łatwej i wydajnej dezynfekcji powierzchni.

 1. Strona główna
 2. Nasze rozwiązania
 3. Nasza oferta
 4. System suchych chusteczek Incidin™
 5. Chusteczki Incidin™ FlexPack

Kontakt z działem obsługi klienta

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Ecolab Sp. z o.o.
ul. Opolska 114, 31-323 Kraków, Polska

Dział obsługi klienta
Tel: +48 12 2616 140 | Faks: +48 12 2616 149 | Adres e-mail: dok.pl@ecolab.com

Proszę uzupełnić dane
Adres
Jak możemy się z Państwem skontaktować?
W czym możemy pomóc?

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

 • ŁATWOŚĆ — gotowość do użycia w zaledwie 15 minut
  Uchwyt ułatwiający przenoszenie do miejsca opieki. Produkt jest dostępnych z pokrywami w 3 kolorach, co umożliwia wyraźne oznaczenie i ułatwia szybkie rozpoznawanie różnych produktów.
 • STABILNOŚĆ — aż do ostatniej chusteczki
  Worek jest mocno osadzony aż do momentu wyjęcia ostatniej chusteczki.
 • WYDAJNOŚĆ — oszczędność czasu, miejsca, kosztów i odpadów
  Przezroczyste powierzchnie boczne pozwalają na łatwe monitorowanie zużycia. Nie jest wymagany dodatkowy dozownik — a po opróżnieniu worek zajmuje bardzo mało miejsca.

Chusteczki Incidin™ FlexPack — Instrukcja użycia

 1. Założyć rękawiczki.
 2. Trzymać chusteczki Incidin FlexPack na oznaczonych skrzydłach po lewej lub prawej stronie pokrywy. Złamać plombę przekręcając pokrywę w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Umieścić pokrywę z górną częścią na obszarze roboczym.
 3. Częściowo wyjąć pierwszą chusteczkę.
 4. Wlać 2,5 l jednego z preparatów do dezynfekcji IncidinTM (koncentrat/środek gotowy do użycia).
 5. Otworzyć pokrywę.
 6. Wyciągnąć pierwszą chusteczkę i zamknąć pokrywę.
 7. Trzymać chusteczki Incidin FlexPack na oznaczonych skrzydłach po lewej lub prawej stronie pokrywy. Przykręcić pokrywę do worka obracając go zgodnie z ruchem wskazówek zegara, zaczynając od oznaczonego miejsca, aż do zatrzaśnięcia.
 8. Oznaczyć etykietę pokrywy wymaganymi informacjami. Po napełnieniu odczekać ok. 15 min., aby rolka chusteczek została nasączona roztworem namaczającym.
 9. Jeśli przy wyrzucaniu opakowania w środku jest mała ilość środka, wyciąć narożnik, wylać zawartość i wyrzucić opakowanie chusteczek IncidinTM Flex-Pack.

Dozownik higienicznych jednorazowych chusteczek w postaci stabilnego, stojącego worka z uchwytem do przenoszenia. Przezroczyste powierzchnie boczne pozwalają na monitorowanie zużycia. Każdy dozownik zawiera rolkę 99 chusteczek wykonanych z wysokiej jakości suchego i niestrzępiącego się materiału PET (rozmiar chusteczek 20 x 38 cm) do użytku z wybranymi środkami do dezynfekcji powierzchni Ecolab IncidinT™. Pokrywa z plombą higieniczną jest dostępna w trzech różnych kolorach (zielony, czerwony, niebieski).

Produkt biobójczy. Używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

Powiązane oferty

Poniżej przedstawiamy listę powiązanych ofert:

Our search returned no results.

DO POBRANIA

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Healthcarereceptionarea550x310
ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Współpracując z klientami, Ecolab Healthcare zapewnia im poprawę wydajności, lepsze efekty końcowe oraz minimalizację ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych.