Forlan_Produktrange

Forlan™

Staranna higiena rąk jest niezbędnym elementem środków higieny wykorzystywanych w szpitalach i w obszarach opieki zdrowotnej. Pomaga to w uniknięciu zakażeń szpitalnych, ale służy także do ochrony przed infekcjami.

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Tak więc ochrona skóry i pielęgnacja skóry są tutaj niezbędne. Ponieważ tylko zdrowa skóra może być bezpiecznie dezynfekowana. Aby zachować zdrową skórę, należy zwrócić uwagę na dobór środków ochronnych, szczególnie w obszarach, w których skóra jest poważnie uszkodzona z powodu częstego mycia rąk i dezynfekcji.

Forlan™ można doskonale łączyć z alkoholowymi preparatami do dezynfekcji rąk z serii Skinman oraz produktami do pielęgnacji i ochrony skóry z serii Silonda.

Forlan™ zapewnia optymalne warunki do delikatnego mycia rąk, nawet przy częstym myciu rąk i dezynfekcji. Naturalne mydło i uzupełniające substancje pielęgnacyjne gwarantują bardzo dobrą kompatybilność ze skórą.

 • Nie zawiera środków powierzchniowo czynnych
 • Uzupełnianie
 • Prawdziwe mydło

 

Główne cechy Korzyści
Kombinacja przyjaznych dla skóry substancji aktywujących środki myjące na bazie naturalnych kwasów tłuszczowych
 • Bardzo dobra wydajność czyszczenia
 • Delikatnie czyści i utrzymuje gładkość i elastyczność skóry
Dodanie składników uzupełniających Zapewnia skuteczną ochronę skóry przed wysuszeniem i pękaniem

Bez syntetycznych środków powierzchniowo czynnych

Może być stosowany ze znaną nietolerancją syndetową
Bardzo łatwo ulega biodegradacji Twój wkład w ochronę środowiska

Obszary zastosowań

 • Do pielęgnacyjnego i przyjaznego dla skóry mycia rąk przed zabiegiem i po higienicznej dezynfekcji rąk.
 • Może być optymalnie wdrażany nawet przy częstym użytkowaniu.
 • Nadaje się do mycia ciała, łagodny dla skóry
Użycie

Kiedy należy myć dłonie?

 • Jeżeli są wyraźnie zabrudzone krwią lub innymi płynami ustrojowymi
 • Po możliwym kontakcie z potencjalnymi patogenami uwalniającymi zarodniki, w tym Clostridium difficile
 • Po wizycie w toalecieZmoczyć ręce wodą. Nałożyć 1-2 porcje mydła na dłoń. Pocierać dłonią o dłoń, aby wytworzyć pianę.
Dokładnie opłukać ręce pod bieżącą wodą. Dokładnie osuszyć ręce jednorazowym ręcznikiem. Ręce są teraz czyste.

Forlan™ to kosmetyk, którego trwałość określa się zgodnie z wymogami rozporządzenia dotyczącego kosmetyków. W zakresie rozwoju produktu Ecolab przeprowadza szeroko zakrojone badania dotyczące stabilności, które gwarantują stabilność produktu w minimalnym okresie ważności podanym na opakowaniu.

W przypadku naszych kosmetyków okres trwałości podany na produkcie pozostaje obowiązujący nawet wielokrotnym otwarciu pojemnika lub po otwarciu w dozowniku ściennym.

W związku z tym, zgodnie z rozporządzeniem w sprawie kosmetyków, nie jest wymagane specjalne ostrzeżenie dotyczące okresu przechowywania po otwarciu.

Skład

Woda, kokosan potasu, kokoamid MEA, gliceryna, distearynian glikolu, chlorek sodu, fenoksyetanol, aromat, CI 15985, CI 47005.

Inne polecane produkty

Inne interesujące produkty z naszego asortymentu:

Dermados_S
Dermados™

Dozownik ścienny do ekonomicznego stosowania alkoholowego preparatu do dezynfekcji rąk oraz produktów do mycia i pielęgnacji skóry.

Skinman™ Soft Protect

Preparat Skinman™ Soft Protect do chirurgicznej dezynfekcji rąk posiada przyjazny skórze skład, zawierający witaminę E, glicerynę i pantenol, które długofalowo poprawiają kondycję skóry1.

DO POBRANIA

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Healthcarereceptionarea550x310
ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Współpracując z klientami, Ecolab Healthcare zapewnia im poprawę wydajności, lepsze efekty końcowe oraz minimalizację ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych.