Sekudrill_2L

Sekudrill™

Gotowy do użycia preparat do mycia i dezynfekcji precyzyjnych narzędzi obrotowych. Skuteczny przeciw bakteriom, grzybom, drożdżom i wirusom.

Charakterystyka produktu

Przeznaczony do precyzyjnych instrumentów obrotowych.

  • Kompleksowe spektrum działania
  • Dobra kompatybilność materiałowa
  • Gotowy do użycia płyn
Główne cechy Korzyści
Skuteczny przeciw bakteriom, grzybom, drożdżom i wirusom Najwyższe bezpieczeństwo potwierdzone naukowo przeprowadzonymi testami
Gotowy do użycia Łatwe stosowanie

Połączenie sprawdzonych składników

Krótki czas działania. Praktyczny, ekonomiczny płyn do narzędzi obrotowych
Doskonała kompatybilność materiałowa Delikatne mycie i dezynfekcja wszystkich instrumentów ze stali i stopów metali

Obszary zastosowań

Do dezynfekcji narzędzi medycznych, zwłaszcza obrotowych przyrządów precyzyjnych, takich jak wiertła, frezy kostne ze stali, twardych metali, diamentów, narzędzi ściernych i polerujących takich jak: gumki silikonowe, płytki ceramiczne. Może być stosowany w myjce ultradźwiękowej. W przypadku narzędzi, które nie są odporne na działanie silnych środków alkalicznych, takich jak elastyczne materiały polerujące, ceramiczne tarcze ścierne i instrumenty kanałowe, zalecamy nasze produkty Seku™ Extra lub Sekusept™ PLUS.

Użytkowanie

Umieścić narzędzia w nierozcieńczonym płynie Sekudrill™ natychmiast po użyciu. Zapewnić całkowite zanurzenie w roztworze. Po określonym czasie kontaktu wyjąć narzędzia z roztworu i spłukać wodą o jakości co najmniej wody pitnej i natychmiast osuszyć je jednorazową chłonną ściereczką. Ewentualne widoczne zanieczyszczenia usunąć szczoteczką, a dezynfekowany przedmiot zanurzyć powtórnie w roztworze preparatu.

Należy również postępować zgodnie z zaleceniami dotyczącymi przygotowania narzędzi wydanymi przez producenta.

Ze względów higienicznych należy wymieniać płyn codziennie. Nie umieszczać elementów aluminiowych w Sekudrill™.

 

pikto_instrumente_manuellŚrodek dezynfekcyjny do instrumentów medycznych
0297

 

 

DO POBRANIA

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Healthcarereceptionarea550x310
ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Współpracując z klientami, Ecolab Healthcare zapewnia im poprawę wydajności, lepsze efekty końcowe oraz minimalizację ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych.