Technologia Bioquell Ecolab

Technologia Bioquell Ecolab

Skalowalna i dostosowywalna oferta systemów i usług dla całego obiektu.

Zautomatyzowana i zatwierdzona technologia dekontaminacji 35% nadtlenkiem wodoru Hydrogen Peroxide Vapor Bioquell pozwoli szybko stworzyć i utrzymać procedury procesów wolnych od zanieczyszczeń. Idealnie sprawdza się do dekontaminacji sprzętu w pomieszczeniach sterylnych, izolatorów, rozwiązań BSC, pomieszczeń i przejść w izbie przyjęć, podczas zaplanowanych prac i nie tylko.

 

Opcje technologiczne

Bezpieczne dla wrażliwej elektroniki i wolne od osadów, zapewniające 6-logową redukcję obciążenia biologicznego na każdej powierzchni. Proces jest skalowalny, powtarzalny, zgodny z rygorystycznymi normami regulacyjnymi i standardami GMP.

Technologia Bioquell
Systemy Bioquell

Systemy Bioquell obejmują szereg funkcji, w tym mobilne systemy dekontaminacji pomieszczeń dla przestrzeni produkcyjnych i laboratoryjnych, produkty zintegrowane i do montażu naściennego oraz jednostki, które można podłączyć bezpośrednio do sprzętu, takiego jak liofilizatory, BSC, izolatory, myjnie klatkowe i typu rack, śluzy materiałowe i nie tylko.

Technologia Bioquell
Usługi Bioquell

Od najmniejszej obudowy po cały budynek — inżynierowie Bioquell mogą zapewnić indywidualne rozwiązania dzięki usłudze Bioquell Rapid Bio-Decontamination Service (RBDS). Usługa jest dostępna w postaci zaplanowanych wizyt, w sytuacjach awaryjnych oraz jako część protokołów odtwarzania po awarii. Po każdej wizycie dostarczane są pełne raporty z potwierdzonymi wynikami z wykorzystaniem wskaźników biologicznych i chemicznych Bioquell.

Technologia Bioquell
Unikalny izolator Bioquell

Bioquell Qube to konfigurowalny izolator zintegrowany z technologią Hydrogen Peroxide Vapor firmy Bioquell. Dzięki krótkim czasom cykli Bioquell Qube zapewnia spełnienie wymagań w zakresie aseptycznej przestrzeni roboczej, tworząc bezpieczne i produktywne środowisko pracy w wielu zastosowaniach. Bioquell Qube zapewnia wiele korzyści za sprawą swojej polipropylenowej konstrukcji, która różni się od tradycyjnych izolatorów. Zachęcamy do obejrzenia poniższego filmu wideo.

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

No related solution pages were found.