Laudamonium_6L_82015

Laudamonium™

Laudamonium to niezawodny, uniwersalny preparat do dezynfekcji powierzchni o udowodnionej skuteczności przeciwko wielu różnym patogenom.

Charakterystyka produktu

Główne cechy Korzyści
Gwarancja skuteczności Laudamonium to preparat skuteczny wobec bakterii (w tym MRSA), drożdży, grzybów oraz wirusów (HBV, HCV, HIV, Papova). Został przebadany po kątem zgodności ze wszystkimi odpowiednimi normami.
Łagodny dla skóry Doskonała tolerancja preparatu przez skórę pozwala stosować preparat w wannach, saunach i domach opieki.
Szeroki zakres zastosowań Poza zastosowaniem Laudamonium w dezynfekcji powierzchni, można go także używać w celach profilaktycznych przeciwko patogenom powodującym grzybicę stóp oraz w celach higienicznych do mycia dłoni i ciała.

OBSZAR ZASTOSOWAŃ

Laudamonium to koncentrat w płynie przeznaczony do dezynfekcji powierzchni ogólnych, w profilaktyce przeciwgrzybiczej oraz do higienicznego mycia rąk i ciała.

 

SPOSÓB POSTĘPOWANIA

Rozcieńczyć koncentrat z wodą (może mieć maksymalnie 30°C) do żądanego stężenia. Powierzchnie całkowicie zwilżyć odpowiednią ilością roztworu i pozostawić do wyschnięcia.

Aby uzyskać roztwór 1% v/v należy przygotować roztwór w stosunku 1:100 z wodą, np. 10 ml Laudamonium dodane do 990 ml wody pitnej daje całkowitą objętość 1 litra.

Alternatywnie, spryskać stopy odpowiednio rozcieńczonym roztworem przy użyciu odpowiedniego sprzętu.

SKŁAD

100 g preparatu jako substancje aktywne zawiera: 9,99 g chlorku benzalkoniowego.

Dodatkowe informacje podano na etykiecie oraz w karcie charakterystyki produktu.


Produkt wpisany na listę VAH


Środki dezynfekcyjne stosuj bezpiecznie. Przed użyciem zapoznaj się z etykietą produktu. Wyłącznie do zastosowania profesjonalnego.

Materiały do pobrania

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Powiązane oferty

Poniżej przedstawiamy listę powiązanych ofert: