Incidin_Plus_Family

Incidin Plus

Glukoprotamina - opatentowana substancja aktywna

Incidin plus to nowoczesny preparat do dezynfekcji powierzchni zawierający opatentowaną substancję aktywną — glukoprotaminę. Nie zawiera aldehydów ani czwartorzędowych związków amoniowych. Incidin Plus łączy w sobie doskonałą tolerancję materiałową, silne właściwości myjące z bezpieczeństwem w obszarach wysokiego ryzyka. Preparat posiada szerokie spektrum działania obejmujące bakterie (włącznie z MRSA i Tbc), grzyby, wszystkie wirusy osłonione (łącznie z HBV, HCV, HIV), a także Adeno, Vaccinia, Herpes, Rota.

Charakterystyka produktu

Incidin Plus łączy w sobie doskonałą tolerancję materiałową, silne właściwości myjące z bezpieczeństwem w obszarach wysokiego ryzyka. Preparat posiada szerokie spektrum działania obejmujące bakterie (włącznie z MRSA i Tbc), grzyby, wszystkie wirusy osłonione (łącznie z HBV, HCV, HIV), a także Adeno, Vaccinia, Herpes, Rota.

Incidin Plus zapewnia także:

  • Bezpieczną, pewną dezynfekcję wszystkich zmywalnych powierzchni, również w obszarach podwyższonego ryzyka. Możliwość zastosowania do: metali np. mosiądzu, tworzyw sztucznych np. poliwęglanów, elastomerów np. EPDM, podłóg np. linoleum.
  • Dezynfekcję, mycie i pielęgnację w jednym cyklu roboczym
  • Potwierdzoną kompatybilność z systemem suchych chusteczek Incidin Dry Wipes System
  • Zgodność z zaleceniami RKI (A)
Nasze rozwiązanie Korzyści
Szerokie spektrum działania Incidin Plus jest skutecznym preparatem przeciwko różnym mikroorganizmom, takim jak bakterie, prątki gruźlicy, drożdże, wirusy osłonkowe (w tym HIV, HBV i HCV) przy krótkim czasie działania.

Doskonałe właściwości myjące

Doskonałe właściwości myjące produktu pozwalają na mycie i dezynfekcję podczas jednego ekonomicznego kroku, oszczędzając czas poświęcony na sprzątanie.
Zrównoważony rozwój Zawiera glukoprotaminę, substancję mikrobójczą na bazie naturalnych, odnawialnych surowców.
Doskonała kompatybilność materiałowa Zarówno w warunkach testowych, jak i podczas rutynowego korzystania w szpitalach, potwierdzono doskonałą kompatybilność materiałową.

OBSZAR ZASTOSOWAŃ

Do dezynfekcji i mycia wszelkich zmywalnych powierzchni, sprzętu medycznego oraz przedmiotów, które można zanurzyć w roztworze lub nim wypełnić.

 

SPOSÓB POSTĘPOWANIA

Koncentrat rozcieńczyć w wodzie (max. 30°C), zalecane jest użycie pomocy dozujących. Nie wymaga zmywania (spłukiwania) z powierzchni. Do mycia ręcznego. Aby zapobiec uszkodzeniu materiałów takich jak poliwęglan, polisufon, szkło akrylowe (np. butelki na mocz), po każdym użyciu preparatu wymagane jest dokładne spłukanie. Powierzchnie mające bezpośredni kontakt ze skórą należy po dezynfekcji dokładnie zmyć wodą.

Aby osiągnąć roztwór 0,5% v/v, rozcieńcz produkt z wodą pitną w proporcjach 1:200, np. 5 ml Incidin Plus dodano do 995 ml, aby osiągnąć łączną objętość wynoszącą 1 litrów.

SKŁAD

Substancje aktywne w 100 g: 26 g glukoprotaminy.

Dodatkowe informacje podano na etykiecie oraz w karcie charakterystyki produktu.


Produkt wpisany na listę VAH RKI (A)


0297


Środki dezynfekcyjne stosuj bezpiecznie. Przed użyciem zapoznaj się z etykietą produktu. Wyłącznie do zastosowania profesjonalnego.

PRODUKTY DO DEZYNFEKCJI I MYCIA W OCHRONIE ZDROWIA

Poniżej przedstawiamy listę powiązanych ofert:

No Events found

DO POBRANIA

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Healthcarereceptionarea550x310
ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Współpracując z klientami, Ecolab Healthcare zapewnia im poprawę wydajności, lepsze efekty końcowe oraz minimalizację ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych.