Aktualizacja Ecolab.com wprowadza znaczące ulepszenia witryny

Podobnie jak w przypadku wszystkich narzędzi biznesowych, nieustannie pracujemy nad witryną Ecolab.com, aby była łatwiejsza w obsłudze i oferowała użytkownikom coraz więcej możliwości. Dowiedz się więcej o naszej najnowszej aktualizacji.

07 września 2020 r.
Screenshots of Ecolab's website shown on desktop computer, laptop computer, and cellphone.

Nowo zaktualizowana witryna Ecolab.com jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami i posiada ulepszoną wydajność.

Witryna Ecolab.com oferuje wielu naszym klientom, nowym pracownikom i innym partnerom możliwość zdobycia informacji o tym, kim jesteśmy jako organizacja. Jako globalna platforma, witryna Ecolab.com jest dostępna w 38 krajach i 16 językach, obsługując każdego roku ponad siedem milionów odwiedzających na całym świecie.

Podobnie jak w przypadku wszystkich narzędzi biznesowych, nieustannie pracujemy nad witryną Ecolab.com, aby była łatwiejsza w obsłudze i oferowała użytkownikom coraz więcej możliwości. Dlatego niedawno zakończyliśmy istotną modernizację naszej witryny.

Te ulepszenia pomogą nam sprostać zmieniającym się potrzebom klientów i rozwinąć jeden z naszych najważniejszych kanałów cyfrowych:

  • Spersonalizowane doświadczenia klientów oparte na informacjach pochodzących z poprzedniej strony, personach użytkowników i profilach zapewnią odwiedzającym bardziej odpowiednie treści.

  • Unowocześniony projekt i rozszerzone zastosowanie kolorów akcentujących markę nadają witrynie ulepszony oraz bardziej atrakcyjny wizualnie i nowocześniejszy wygląd.

  • Zwiększona czytelność czcionek i zaktualizowane wrażenia, jakich doświadczają odwiedzający korzystający z technologii pomocniczych, takich jak czytniki ekranu, lupy i oprogramowanie do rozpoznawania głosu, poprawiają dostępność witryny dla niepełnosprawnych użytkowników.  Przeczytaj nasze oświadczenie o dostępności

  • Zintegrowane i zoptymalizowane połączenia danych między witryną a naszymi platformami sprzedażowymi i marketingowymi pozwalają na szybszy kontakt z naszymi zespołami sprzedaży i usług.

  • Ulepszone zabezpieczenia i szybkość ładowania strony zapewnią bezpieczeństwo odwiedzającym oraz poprawioną wydajność.

Powiązane informacje