Ecolab oferuje szkolenia dla pracowników pralni 

Szkolenia od podstaw po umiejętności techniczne

17 stycznia 2020 r.
Szkolenie

Aby pomóc profesjonalnym firmom z branży pralniczej w sprostaniu wyzwaniom związanym z warunkami wciąż zmieniającego się rynku, Ecolab oferuje dwa nowe moduły szkoleniowe z zakresu pralnictwa dla pracowników tej branży.

PODSTAWOWE szkolenie z zakresu pralnictwa (oferowane w języku angielskim oraz niemieckim) skupia się na profesjonalnym pralnictwie i obejmuje takie tematy, jak woda, higiena, pralki, tekstylia, środki piorące oraz ich zastosowanie i inne.

TECHNICZNE szkolenie z zakresu (oferowane w języku angielskim i niemieckim) skupia się na systemach dozowania i zarządzaniem danymi w pralniach.

Powyższe sesje szkoleniowe mają na celu wyposażenie pracowników profesjonalnych pralni w umiejętności oraz wiedzę niezbędną w tej branży. Moduły dostosowano w taki sposób, aby mogli z nich korzystać pracownicy z różnym poziomem doświadczenia. Są one dostępne w języku angielskim i niemieckim.

Zachęcamy do wyboru odpowiedniego poziomu szkolenia z listy dostępnych terminów i bezpośredniej rejestracji, klikając poniższe linki:

PODSTAWOWE szkolenie dla pracowników pralni (w języku angielskim) w dniach 23–25 marca 2020 r.

PODSTAWOWE szkolenie dla pracowników pralni (w języku niemieckim) w dniach 27–29 kwietnia 2020 r.

TECHNICZNE szkolenie dla pracowników pralni (w języku angielskim) w dniach 18–19 maja 2020 r.

PODSTAWOWE szkolenie dla pracowników pralni (w języku niemieckim) w dniach 9–11 listopada 2020 r.

TECHNICZNE szkolenie dla pracowników pralni (w języku niemieckim) w dniach 30–1 listopada 2020 r.

O Ecolab

Firma Ecolab (ECL), współpracująca z niemal trzema milionami klientów, jest światowym liderem w dziedzinie technologii i usług związanych z wodą, higieną i energią, które chronią ludzkie zdrowie i kluczowe zasoby naturalne. Ecolab, którego coroczna wartość sprzedaży osiągnęła 15 miliardów dolarów, a liczba kontrahentów wyniosła 49 000, zapewnia kompleksowe rozwiązania i usługi świadczone bezpośrednio u klienta, które promują bezpieczną żywność, utrzymują czyste środowiska pracy, optymalizują zużycie wody i prądu, zwiększają wydajność eksploatacyjną u klientów działających w branży spożywczej, usługach opieki zdrowotnej, branży energetycznej, usługach turystycznych oraz w przemyśle w ponad 170 krajach na całym świecie.

Obserwuj nas na Twitterze @ecolab, Facebooku facebook.com/ecolab, LinkedIn Ecolab lub Instagramie Ecolab Inc.

Powiązane informacje