Ecolab WebsiteNalco Water WebsiteNalco Champion Website

Kontakt z działem obsługi klienta

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Ecolab Sp. z o.o.
ul. Opolska 114, 31-323 Kraków, Polska

Dział obsługi klienta
Tel: +48 12 2616 140 | Faks: +48 12 2616 149 | Adres e-mail: dok.pl@ecolab.com

Proszę uzupełnić dane
Adres
Jak możemy się z Państwem skontaktować?
W czym możemy pomóc?

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

CIĄGŁE DOSKONALENIE
 

Centrum naszej uwagi stanowią zawsze klienci. Także wewnątrz firmy dbamy o optymalne wykorzystanie wszystkich zasobów, dzięki czemu osiągamy sukcesy, dbając jednocześnie o środowisko. Rozwijamy nie tylko fabryki na całym świecie, ale również pracujemy nad udoskonaleniem procesów, aby zminimalizować wpływ na środowisko. Wraz z rozwojem naszych zakładów produkcyjnych na całym świecie, prowadzimy proces ciągłego doskonalenia, aby zminimalizować nasz wpływ na środowisko. Pracując we własnych zakładach oraz we współpracy z sąsiednimi firmami i społecznościami, koncentrujemy się na odpowiedzialnym zarządzaniu zasobami naturalnymi. Zwracamy uwagę na bezpieczeństwo wody, jakość i wydajność oraz na redukcję emisji gazów cieplarnianych.

Safety Collage

Cele i postęp

Cele i wydajność

Począwszy od naszych zakładów, a skończywszy na naszych partnerach, staramy się robić wszystko, co w naszej mocy, aby poprawić swoje wyniki oraz efekty w zakresie zrównoważonego rozwoju. Obejmuje to ambitne cele w zakresie ograniczenia zużycia wody i energii.

Map with Dots
Wytyczamy kierunek

Zespoły pracujące w naszych obiektach na całym świecie dążą do zminimalizowania naszego wpływu na środowisko poprzez proces ciągłego doskonalenia i koncentrację na bezpieczeństwie wodnym, jakości i oszczędnym gospodarowaniu wodą oraz zarządzaniu jej zasobami.

committedtosafety
Wszystko zaczyna się od bezpieczeństwa

W Ecolab bezpieczeństwo jest sprawą każdego pracownika. Łączymy metodyczne, oparte na danych podejście do redukcji ryzyka, z inicjatywami mającymi na celu edukowanie i angażowanie naszego zespołu, tak aby wszyscy pracownicy mogli codziennie wracać do domu bezpiecznie.

INFORMACJE ZAWARTE W RAPORCIE DODATKOWYM

CSR Section 1
Zmiana dla naszych klientów

Pomagamy naszym klientom osiągnąć ich cele biznesowe i cele zrównoważonego rozwoju poprzez pracę 26 500 naszych pracowników w terenie, wykorzystanie zaawansowanych technologii i „połączonej chemii”.

CSR Section 2
Zmiana dzięki zarządzaniu

Nasze wysiłki na rzecz zapewnienia zdrowej i zrównoważonej przyszłości obejmują inwestowanie w ludzi i przyrodę.