eROI Obliczanie wpływu na klienta

Licznik eROI monitoruje odnoszone przez klientów korzyści, płynące z dostarczania wody, energii, ścieków i powietrza poprzez najważniejsze technologie Ecolab.

  1. Strona główna Nalco Water
  2. Zrównoważony rozwój
  3. Wpływ na klienta
  4. Wartość wykładnicza: eROI
  5. Licznik eROI

Kontakt

Kontakt

Ecolab Global Headquarters
Biuro ds. Zrównoważonego rozwoju
1 Ecolab Place
St. Paul, MN 55102

Prześlij swoje uwagi i sugestie za pomocą formularza. Nasz zespół ds. zrównoważonego rozwoju korporacyjnego z siedzibą w St. Paul zajmie się sprawą.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

Przecieranie szlaków jest naszą nadrzędną wartością

 

Czym jest eROI?

Jest wykładniczą wartością ulepszonej wydajności, wydajności operacyjnej i zrównoważonego oddziaływania, jakie nasze usługi i technologie dostarczają naszym klientom. Aby uzyskać więcej informacji na temat eROI, kliknij tutaj.

 

Czym jest licznik?

Interaktywny licznik eROI monitoruje odnoszone przez klientów korzyści, płynące z dostarczania wody, energii, ścieków i powietrza poprzez najważniejsze technologie Ecolab.

 

Jak mierzymy oszczędności?

Wpływ eROI dostarczany przez każdą technologię obliczany jest na podstawie historycznych i prognozowanych danych marketingowych i sprzedażowych, obejmujących ilość sprzedanych jednostek lub liczbę sprzedanych zakładów. Szacunkowy wynik jest co roku aktualizowany pod kątem zmian możliwości biznesowych. Oszczędności podawane dla jednego roku zakładają, że wszystkie możliwości biznesowe rozpoczynają się z tą samą wartością wyjściową na początku roku. Wartość zysku względem stanu wyjściowego, zazwyczaj w programie tradycyjnym, obliczana jest na początku roku.

Aby dowiedzieć się więcej o tych technologiach oraz o liczniku eROI, kliknij tutaj.