CropSafeFood

Utrzymanie bezpieczeństwa żywności

W 2015 pomogliśmy zapewnić bezpieczne i zadowalające posiłki dla ponad 30 miliardów osób.

  1. Strona główna Nalco Water
  2. Zrównoważony rozwój
  3. Wpływ na klienta
  4. Utrzymanie bezpieczeństwa żywności

Kontakt

Kontakt

Ecolab Global Headquarters
Biuro ds. Zrównoważonego rozwoju
1 Ecolab Place
St. Paul, MN 55102

Prześlij swoje uwagi i sugestie za pomocą formularza. Nasz zespół ds. zrównoważonego rozwoju korporacyjnego z siedzibą w St. Paul zajmie się sprawą.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

Bezpieczeństwo żywności jest niezbędne do życia

Bezpieczeństwo żywności ma kluczowe znaczenie w kontekście zagwarantowania zdrowia publicznego i reputacji firm produkujących, sprzedających i serwujących posiłki oraz napoje. Pomagamy zapewnić bezpieczeństwo żywności dzięki zintegrowanemu połączeniu efektywnego mycia i poprawy stanu sanitarnego produktów oraz programów i usług, które chronią ludzi przed zagrożeniami związanymi z bezpieczeństwem żywności.

Rosnąca populacja światowa wymaga większej ilości pożywienia w większej liczbie lokalizacji. Aby sprostać tym wymogom, branża spożywcza musi dostarczać żywność o dłuższym okresie przydatności do spożycia. Produkcja żywności uzależniona jest od dostępności źródeł świeżej wody i energii. Aby żywność była bezpieczna, woda musi być bezwzględnie czysta. Nasze rozwiązania pomagają producentom żywności, restauratorom i sprzedawcom produktów spożywczych minimalizować zużycie zasobów naturalnych i jednocześnie gwarantować bezpieczeństwo żywności oraz napojów.