1. Strona główna Nalco Water
  2. Zrównoważony rozwój

Nasze podejście do zrównoważonego rozwoju

W Ecolab zrównoważony rozwój stanowi integralną część wszystkiego, co robimy. Za sprawą technologii, informacji, usług świadczonych bezpośrednio u klienta i szkoleń pomagamy firmom na całym świecie w osiąganiu świetnych wyników biznesowych, minimalizując jednocześnie oddziaływanie środowiskowe i społeczne. To, co robimy — i jak to robimy — ma znaczenie, również dla naszych pracowników, klientów i społeczności.

Każdego dnia koncentrujemy się na poszukiwaniu nowych rozwiązań, które pomogą w dostarczaniu czystej wody, bezpiecznej żywności, dostatecznej energii i zapewnieniu zdrowego środowiska, przy jednoczesnej oszczędności wody i energii oraz redukcji ilości odpadów. Zdobyte doświadczenie pomaga naszym klientom zmniejszyć ich zależność od ograniczonych zasobów naturalnych i osiągać jak najlepsze wyniki przy najniższych kosztach całkowitych. W naszych obiektach pracujemy nad zmniejszeniem zużycia wody, emisji dwutlenku węgla oraz ilości odpadów — teraz i w przyszłości.

Zrównoważone, wydajne i skuteczne działania oraz produkty są niezbędne do ochrony ludzi i najważniejszych zasobów naturalnych. Wraz z nasilaniem procesów mycia i dezynfekcji na całym świecie w odpowiedzi na ryzyko związane z COVID-19, korzystanie ze skutecznych i zrównoważonych produktów jest niezwykle ważne. Zapraszamy do zapoznania się z kryteriami podejścia Istotny wpłw firmy Ecolab, które umożliwiają ocenę stopnia zrównoważenia produktu, lub do kontaktu z przedstawicielem Ecolab, by dowiedzieć się, jak Państwa program pasuje do tych kryteriów.

czynniki podkreślające zrównoważony rozwój

Water Potential
Water Risk Monetizer

Pomaganie firmom w zrozumieniu ryzyka związanego z wodą.

eROI Impact
eROIsm Obliczenie Wpływu Klienta

Przecieranie szlaków jest naszą nadrzędną wartością.

Smart Water Navigator logo water conservation goals
Smart Water Navigator

Wsparcie dla firm w osiąganiu celów w zakresie redukcji zużycia wody.