To, co nakazali lekarze

  1. Strona główna Nalco Water
  2. To, co nakazali lekarze
clothingwashingmachineicon

Działalność komercyjnej pralni nie jest łatwa. Od różnych dozowanych odczynników chemicznych po szczegóły technicznego programowania, pralnice tunelowe stanowią złożone wyzwania. Kiedy komercyjna pralnia odczuwała trud tych wyzwań, wezwała Tunnel Doctors™ firmy Ecolab na pomoc.

Pralnia notowała duże zużycie wody, rozcieńczone chemikalia w wyznaczonych miejscach i niewłaściwe wykończenie pościeli ze względu na nieodpowiednie poziomy pH, czego skutkiem były niedoprane ręczniki nieprzyjemne w dotyku. Rozpaczliwie potrzebowała pomocy w ulepszeniu wyników oraz efektywności operacyjnej.

Przedstawiliśmy rozwiązania, które znacznie poprawiły jakość i efektywność.

$45,000

Dzięki wyspecjalizowanej i komplementarnej wiedzy, której nikt inny nie zaoferuje, nasi Lekarze Tunelowi przeprowadzili kompletne badania zakładu i dokładną analizę wszystkich działań w zakresie tunelu, chemii i procesów. Zidentyfikowali niewłaściwe ustawienia w strefie płukania, nadmierne rozcieńczanie środków chemicznych, wycieki z zaworów i nadmierne temperatury w suszarce - a następnie zalecili rozwiązania, które zmniejszyły zużycie wody i energii. Zoptymalizowano też dozowanie i pH, a także znacznie poprawiono ogólną jakość prania i uczucia w dotyku. Dzięki postępom osiągnięto efektywność, udało się zainwestować w nowe technologie, rozwinąć firmę i zmaksymalizować zyski.

  • Dzięki zidentyfikowaniu i naprawie niedociągnięć, zakład był w stanie zaoszczędzić 303,680 galonów wody rocznie
  • Ogółem koszty działalności zostały zmniejszone o 45, 000 USD rocznie
  • Lekarze Tunelowi Ecolab zarządzają ponad 70 procent pralnic tunelowych w Ameryce Północnej
Zobacz wszystkie historie