DrySan Oxy cleaner & disinfectant product picture

Środek myjący i dezynfekcyjny DrySan™ Oxy

Branża spożywcza długo zmagała się z myciem i dezynfekcją w suchych warunkach procesowych. Typowe rozwiązania wymagają dużego nakładu pracy i często się zdarza, że są nieefektywne.

Może to negatywnie wpłynąć na różne obszary Państwa działalności, wliczając w to:

  • Bezpieczeństwo żywności
  • jakość produktów i reputację marki;
  • założenia dotyczące produktywności;
  • bezpieczeństwo pracowników;

Środek DrySan™ Oxy opracowano w celu wyeliminowania tych problemów. Jest to gotowy do użycia produkt, który myje i dezynfekuje bez konieczności spłukiwania.

Dla wygody użytkowania, dostępny jest w formie ciekłego sprayu lub nawilżanych chusteczek*.

DrySan™ Oxy należy do linii innowacyjnych produktów biobójczych z technologią szybkodziałającego H2O2™ firmy Ecolab, które nie wymagają spłukiwania. Zapraszamy również do zapoznania się z OxyDes™ Rapid, produktem biobójczym niewymagającym spłukiwania, który wykazuje większą skuteczność mycia niż preparaty na bazie alkoholu.

* Produkt biobójczy. Używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

WIDEO: DrySan™ Oxy w akcji
Zwiększenie bezpieczeństwa żywności i jakości produktów w środowisku suchym lub przy niskiej wilgotności oraz zwiększenie skuteczności mycia. Kiedy woda nie stanowi odpowiedniego rozwiązania!

Powiązane historie

Zapoznaj się z historiami naszych rozwiązań, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nawiązaliśmy współpracę z naszymi klientami w celu poprawienia ich wyników biznesowych.