watermanagement

Technologie gospodarki wodnej

Jako światowy lider technologii uzdatniania wody od ponad 80 lat, dysponujemy wiedzą potrzebną do zmieniania sposobu, w jaki nasi klienci zarządzają zasobami wody. Możemy gromadzić i analizować dane z wielu systemów, obserwować wzajemne współdziałanie i oddziaływanie procesów, a także wykorzystywać te informacje do rozwiązywania problemów i znajdowania możliwości. Dzięki niezrównanej wiedzy na temat wody opracowaliśmy innowacyjne sposoby ograniczania jej zużycia, ponownego użycia i uzdatniania.

  1. Strona główna Nalco Water
  2. Doświadczenie i nowoczesne technologie
  3. Kluczowe technologie
  4. Technologie gospodarki wodnej

Kontakt z naszym działem obsługi klienta

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

Ecolab Sp. z o.o.
ul. Opolska 114, 31-323 Kraków, Polska

Dział obsługi klienta
Tel: +48 12 2616 140 | Faks: +48 12 2616 149 | Adres e-mail: dok.pl@ecolab.com

Proszę uzupełnić dane
Adres
Jak możemy się z Państwem skontaktować?
W czym możemy pomóc?

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

3dtrasartechnology
Technologia 3D TRASAR™

Technologia 3D TRASAR™ wykrywa problemy systemowe w czasie rzeczywistym, zanim wpłyną na działanie zakładu; określa i wykonuje właściwe działania zaradcze, dzięki czemu środki chemiczne są automatycznie podawane w odpowiedniej ilości; zapewnia też oszczędność wody i energii, mniejsze koszty operacyjne i mniejsze emisje do środowiska.

Aquanomic Laundry Solution
Aquanomic™

Aquanomic to innowacyjny system pralniczy, który pozwala zmniejszyć zużycie wody i prądu nawet o 40 procent. (Assumes 150 room property with 65% occupancy and 12lbs (~ 5kg) of linen per room per day.)

DryExx Conveyor Lubrication - Ecolab
DryExx™
Suchy smar DryExx pozwala na bezpieczną i płynną pracę przenośników, a jednocześnie ogranicza zużycie wody nawet o 97 procent. Zobacz, jak smar do przenośników Ecolab sprawdzi się w Twojej działalności.
Pareto Technology for Paper and Pulp
PARETO™ - Technologia mieszania

Technologia mieszania PARETO™ zwiększa wydajność detergentów poprzez optymalizację wtrysku dodatków chemicznych do przemysłowych strumieni technologicznych, pozwalając na bardziej jednorodne rozprowadzenie w krótszym czasie. Oszczędność wody, oszczędność energii, zwiększona produkcja i poprawa jakości mogą zostać osiągnięte, gdy to innowacyjne rozwiązanie zastąpi tradycyjne technologie wtryskowe.